Ващук про розрив із Січкар: Любов лишилася, і діти лишилися

1 червня 2012, 15:54

Футболіст Владислав Ващук згадав про розлучення з першою жінкою і поділився емоціями від розриву зі своєю другою дружиною - ресторатором Маргаритою Січкар.

Про свою позицію Ващук розповів у першому випуску документального циклу "Жінка Чемпіона", повідомляє прес-служба ТРК "Україна".

Влад Ващук запевняє, що, як і раніше, любить Риту Січкар, котра хоче з ним розлучитися.

"У мене залишилося кохання, воно нікуди не пішло. Це не так відбувається: взяв і скинув цей тягар. Любов лишилася, і діти лишилися. Вони теж поки що нічого не зрозуміли. Тому що вони хочуть бачити тата й маму разом - мабуть, як і будь-які діти", - каже Ващук.


Від Ващука кохання до Січкар поки нікуди не пішло

"Це момент особливих переживань. Маргарита каже їм, що ми не разом, але вони поки не розуміють. Вони не те, що не знають - просто поки не розуміють", - додає спортсмен.

Нагадаємо, зустрічатися з Маргаритою Владислав почав у 2000-му році. Але офіційно узаконити свої стосунки зіркова пара вирішила тільки через 9 років.

Тривалий час їхній союз сприймали, як нерозривне ціле. Але сьогодні Ващукові потрібен досвідчений адвокат. У квітні стало відомо, що подружжя розлучається.

Маргарита каже їхнім з Ващуком дітям, що вони не разом, але малі поки не розуміють

Між тим, багато років тому Ващук уже переживав шлюборозлучний процес. Зі своєю першою дружиною відомий футболіст прожив всього 10 місяців. Тоді жінка пішла відразу і без пояснень.

"Вона пішла просто до того, у кого були гроші, от і все", - відверто зізнався Влад.

"Елементарна річ у 21 рік. Тоді я був молодий, перспективний, я вже грав. Але зробив весілля, заліз в борги. Борги роздав - і буквально відразу після цього за короткий час наша сім'я розпалася..." - пояснив Ващук.

Перша дружина пішла від Ващука через гроші, друга - через брак любові та різницю в розвитку

"Просто вона не повірила в мене. І в той момент, коли виникла зневіра, ось тоді я розлучився з нею", - додав футболіст.

До речі, в інтерв'ю газеті "Сегодня" у 2008-му році Ващук коментував той факт, що він з колегою футболістом Олександром Шовковським і народився в один день - 2-го січня 1975 року, - і одружилися вони в один день.

"Так, ми домовилися одружитися в один день, але зовсім не тому, що народилися разом. Потім вже обговорювали, що ні до чого хорошого це не призвело, - адже обидва розлучилися. Я взагалі лише 10 місяців прожив з першою дружиною. Але швидше вплинуло те, що це були ранні шлюби - нам з Шовковським всього лише по 21 тоді було ", - розповідав Ващук.

З першою дружиною футболіст прожив лише 10 місяців

Нагадаємо, першою дружиною СаШо була екс-телеведуча Власта Шовковська, яка народила йому сина.

Фото "Дусі", "Медіаняні", "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів