Січкар зізналася, чому пішла від Ващука

15 травня 2012, 09:42

Рестораторка Маргарита Січкар зізналася, що саме вона стала ініціатором розлучення з її чоловіком, футболістом Владиславом Ващуком.

"Так, я", - заявила Січкар під час запису програми "Подвійна суцільна" журналу "Публичные люди".

Що спонукало Риту подати на розлучення, вона одразу сказати не змогла. Сказала, що буде цілу книгу писати. Втім, натякнула, що Ващук до неї не дотягувався.

Розлучитися з Ващуком після 12 років разом вирішила саме Січкар

"Річ у тім, що я хочу написати книгу. Ну, тому що в жодному інтерв‘ю неможливо… Тому що це 12 років життя... Я дуже багато працюю над власним розвитком і над розвитком стосунків – з мужчиною, з дітьми, в соціумі... - але для того, щоб це було міцно, це не має тільки одна людина робити, це мусить і друга сторона теж підтягувати", - сказала Січкар.


Таким чином, рестораторці муляло те, що її чоловік-футболіст не встигав за її розвитком.

"Абсолютно вірно. Я така динамічна людина: або ти прискорюєшся, або… в мене життя одне, я не мушу…" – почала казати вона.

Риті муляло, що її чоловік-футболіст не встигав за її розвитком

При цьому, за словами Рити, вона була б не проти, аби в їхній сім‘ї "вів" саме чоловік.

"Будь-яка жінка мріє, щоб вона могла розслабитися і робити те, що їй хочеться", - запевнила вона.

Окрім того, за словами Січкар, немає сенсу рятувати сім‘ю, коли зникло почуття.

"Можна довго розмірковувати про якісь речі. Але є головне… ну, я така людина по життю – я займаюся улюбленою справою, я завжди спілкуюся з тими людьми, до яких я відчуваю симпатію і любов. І у стосунках чоловіка і жінки має бути присутнім кохання. Коли воно закінчується, немає сенсу його ілюзорно створювати, грати цю любов. Тому що у мені це починає викликати зворотне почуття - ненависть. І от тут важливо визнати цей факт і чесно сказати про це людині. Що я, власне кажучи, і зробила", - зазначила руда бестія.

Січкар хотіла розслабитися, але Ващук не давав?

"Насправді, коли жінка має почуття, вона готова для цього чоловіка… ну… каву в ліжко!" – додала вона.

При цьому, коли Риту перепитали, чи насправді на її рішення не вплинула подружня зрада, роман, чи не було якихось жінок чи чоловіків, вона запевнила:

"Ні, ні… Ну, може, вони і були, але я просто ніколи… "Слідство ведуть Колобки" – це не до мене".

Найсумніше, що Ващук, за словами Рити, з її рішенням розлучитися не згоден.

"Ні, він не згоден, і оце у нас зараз таке… Але знову ж таки: якщо чоловік не згоден, він що має зробити – він має ці стосунки спробувати якось реанімувати. Але те, що я спостерігаю, це більше схоже на викопування все більше і глибше, закопування всього того…" – сказала Січкар.

Від Рити кохання пішло, а от Ващук не згоден

Більше того, як запевняє рестораторка, точку не вороття у стосунках з Ващуком уже перейдено.

"Так, я для себе зробила висновки, і я можу сказати, що це зараз стало відомо, а насправді це було рік тому, коли я про це оголосила…" – повідомила вона.

"Це була поїздка у Крим, коли я поїхала, аби провітрити мозок, помедитувати і зрозуміти щось для себе. Я повернулася вже з рішенням, яке оголосила вдома своїй сім‘ї. Ми сиділи удвох, він навіть замовив якусь вечерю у ресторані", - згадалося Риті.

Відтоді, за словами Січкар, Ващук дотримується своєї першої реакції.

"Ну, його реакція яка – "я не згоден". І по сьогодні ця реакція змінюється…"Я не згоден" звучить, але відтінки різні", - пояснила вона.

Розлучитися Січкар вирішила у Криму, де провітрювала мозок

А наостанок екс-дружина футболіста запевнила, що поки що вона не перебуває у жодних стосунках.

"Я не закохана… але я відкрита для спілкування… тобто чоловіки можуть виявляти до мене знаки уваги", - натякнула Рита.

Рита: Чоловіки можуть виявляти до мене знаки уваги

Як повідомляв ТаблоID, про те, що Ващук та Січкар вирішили поставити хрест на своєму шлюбі, стало відомо на початку квітня цього року. Це у коментарі нам підтвердила і сама рестораторка.

Нагадаємо, Січкар та Ващук разом із 2000-го року. Спершу вони 9 років жили у цивільному шлюбі й навіть встигли народити двох дітей - сина Віталіка та дочку Василісу.

Лише у 2009-му році Січкар з Ващуком побралися офіційно. При цьому Рита навіть взяла чоловікове прізвище. В цілому, роман Січкар і Ващука протривав майже 12 років.

Як відомо, до Ващука Маргарита Січкар побувала у шлюбі, в якому народила дочку Євгенію. На даний момент Женя Січкар вже й сама двічі стала мамою.

Стоп-кадри з відео програми

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів