Дружина Тігіпка відмазує чоловіка

5 червня 2012, 12:00

Дружина віце-прем'єра Сергія Тігіпка, Вікторія Тігіпко запевняє, що її чоловік не ліпив жуйку під стіл у Верховній Раді.

Мовляв, Сергій Леонідович - така вихована та культурна людина, що скоріше б приліпив жуйку на себе.

Про це Вікторія розповіла Катерині Осадчій в ефірі програми "Світське життя".

За словами дружини Тігіпка, відео, на якому віце-прем'єр начебто дістав з рота жуйку та приліпив її під стіл, не є правдивим.


"Я маю усіх засмутити: Сергій Леонідович – це та людина, яка, якщо б не було куди приліпити, він би на себе приліпив жуйку. Тобто якби була ситуація", - запевняє Вікторія.

Вікторія стала на захист свого чоловіка - Сергія Тігіпка

Жінка стверджує, що рівень вихованості її чоловіка не дозволив би йому так по-свинськи вчинити.

"Тобто це настільки до мозку кісток культурна та вихована людина… Враховуючи те, що він хворим виступав у Верховній Раді, температура була, плюс практично не було голосу…." – виправдовує чоловіка Тігіпко.

"Це була таблетка для голосу, і він її у папірчик - треба було просто показати, як він це робив – у папір загорнув та поклав до кишені", - заявляє Вікторія.

Тігіпко дістав з рота не жуйку, а пігулку для горла

"Хто знає Сергія Леонідовича – це та людина, яка в принципі, навіть якщо нікого немає, і він з жуйкою – нікуди її не приліпить, лише на себе. Тому не смішно", - підсумовує дружина віце-прем’єра.

Нагадаємо, тиждень тому в Інтернеті з'явилося відео, на якому Сергій Тігіпко, виступаючи у Верховній Раді, ліпить жувальну гумку просто під стіл.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "5 каналу" з YouTube, фото "Tochka.net" , "E-motion" , "Думская.net" та з офіційного сайту Тігіпка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів