У Колесніченка сталася зупинка в розвитку

11 червня 2012, 15:47

У сім‘ї скандального депутата Партії регіонів Вадима Колесніченка біда. У сина регіонала Всеволода сталася зупинка в розвитку.

Про це в інтерв‘ю "ТСН" побідкався сам соратник Януковича, який не раз фігурував у грубих розбірках.

А почалося з того, що, живучи в Україні, турботливий тато Колесніченко віддав свою дитину до україномовного закладу.

"На жаль, є така серйозна проблема. У мене дитина живе в російськомовному середовищі. Я не зміг у Києві знайти жодного садка з російською мовою навчання. Тому я був змушений віддати його в український садочок, щоб він мав змогу соціалізуватися", - розповів Колесніченко, який має 6-річного сина Всеволода.


Колесніченко з сином Всеволодом на Великдень розписують яйця у Лаврі

Але дитина Колесніченка, видно, дуже відрізнялася від інших дітей, яких в ранньому віці вивчення нових мов лише розвиває.

"У два з половиною роки він говорив російською мовою, рахував до десяти і знав практично всі букви. Рік перебування в садку зупинив його в розвитку. Дитина замкнулася. Стався розкол у свідомості..." – побідкався регіонал.

На зауваження журналіста, мовляв, зазвичай вважається, що у маленьких дітей блискучі лінгвістичні здібності, Колесніченко відмахнувся. Причому регіонал ображається на деяких своїх опонентів.

Колесніченко побідкався, що в його сина Всеволода була зупинка в розвитку

"Але цей коментар мої опоненти трактують так: "Колесніченко вважає, що навчання дитини українською мовою його дебілізує". Ну, як з таким клоунами вести діалог?!" – обурюється регіонал.

Нагадаємо, Колесніченко відомий своєю агресивною і подеколи геть не джентльменською поведінкою. Так, регіонал побився із активісткою руху "Femen", назвавши її "проституткою" та "п’яною бабою".

Регіонала обурюють коментарі в дусі "Колесніченко вважає, що навчання дитини українською мовою його дебілізує"

Також за соратником Януковича закріпилася слава українофоба. У травні Колесніченко став одним із активних учасників бійки у Верховні Раді, під час розгляду законопроекту "Про основи державної мовної політики".

А згодом депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко і Вадим Колесніченко побилися в прямому ефірі програми "Шустер Live". Тоді регіонал запропонував зняти свої труси і "показати", вочевидь, сліди бійки в Раді.

Фото з сайту Києво-Печерського заповідника, а також фото зі сторінки Дмитра Чекалкіна у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів