Ющенко переїжджає до коня й лисиць

13 червня 2012, 11:20

Екс-президент Віктор Ющенко переїжджає у свій маєток у Нових Безрадичах. Щоправда, він поки що не відмовився від державної дачі у Конча-Заспі.

"Віктор Андрійович у стані переїзду, це правда", - сказав племінник екс-президента Ярослав Ющенко "Сегодня".

"Одна жінка, що працює в Конча-Заспі, нам сказала, що Віктор Андрійович уже з держдачі з'їхав. Немає його там!" - розповіла Ганна Павлівна, чий город знаходиться неподалік від маєтку Ющенка. Зате, за її словами, часто колишнього президента бачать тут, у Безрадичах.

"На машині часто проїжджає, дітей його видно. От нещодавно в когось із молодших був день народження, то таке свято влаштували! Приїжджали до нього українські співаки в національних вбраннях. Так співали - все село заслухалося, наші сільські жінки так співати не вміють!" - сказала Ганна Павлівна.


Маєток. Будівельники завершують будинок зі скляною вставкою, на черзі ще один дім. Робітники на зарплату не скаржаться

А Ольга Андріївна, що живе поряд із дорогою, каже, що часто в гості до Ющенка навідується кума Оксана Білозір і депутат Левко Лук'яненко, а також син Андрій з невісткою Лізою.

"Вони катаються на квадроциклах. Дивлюся, спочатку Андрій був за кермом, а назад уже Ліза вела цей квадроцикл. Але їздять нешвидко, акуратно", - стверджує сусідка.

Ще Андрій з Лізою люблять кататися на конях, які є в господарстві.

На луці тренують вороного коня.

Місцеві кажуть, що в господарстві є ще дві лисиці - вони живуть у нірках.

Коли Ющенко повертається із церкви, його авто зупиняється біля селян, які сидять на лавочках.

Для Ющенка тренують коня

"З нього виносять подарунки: чоловікам зазвичай пиво, а жінкам - цукерки й солодощі. Коли восени на церковні свята збираємося, то Віктор Андрійович на стіл привозить частування", - говорить сусідка Ольга Андріївна.

Правда, є і такі, хто нарікає на родину Ющенка і згадує добрим словом його першу дружину Світлану, маму Андрія та Віталіни:

"Коли Андрійович був одружений на Світлані, вона з нами спілкувалася по-сусідськи — могла допомогти, у гості зайти. А зараз проїдуть на машині, та й все".

Фото "Сегодня", на титулці фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів