"Невістка Ахметова" переметнулася з подіума в Оксфорд

18 червня 2012, 10:42

Відома модель Евеліна Мамбетова, який закидають роман зі старшим сином олігарха Ріната Ахметова Даміром, ці чутки не спростовує.

Це стало зрозуміло з коментарів, які модель українсько-татарського походження дала у недільному ефірі програми "Світське життя".

Евеліна Мамбетова не стала заперечувати чутки про її романтичні стосунки з 23-річним Даміром Ахметовим. 21-річна дівчина лише відмахнулася реплікою:

"Я вважаю, що моє особисте життя не має нікого цікавити, окрім мене і мого хлопця".


Втім, те, що із сином олігарха Ріната Ахметова вона знайома, Евеліна заперечувати теж не зважилася і ствердно відповіла "Так".

Модель Евеліна Мамбетова, який закидають роман з сином Ахметова Даміром, ці чутки не спростовує

Телеведуча Катя Осадча, яка розмовляла з Мамбетовою, зауважила, мовляв, батьки нареченого – це досить складна історія для дівчини, особливо якщо батько нареченого – олігарх. Та коли Катя перепитала, чи на Евеліну "це якось тисне", модель заперечила:

"Еее… ні".

Ствердно захитала Мамбетова головою, коли Осадча зауважила їй, що вони з Даміром одне одному дуже пасують через татарське коріння обох. Але прямо сказати пророман модель все ж не схотіла. Лишень на запитання, чи вона закохана зараз, посміхнулася і сказала:

"Аааа… можливо".

Мамбетова також гадає, що вони з Даміром одне одному пасують
Цікаво, що з цього приводу думає Дамір, якого нещодавно ще "одружували" із сербкою...

Нагадаємо, що ще півроку тому старшого сина Ріната Ахметова "сватали" з дочкою сербського мільйонера Міодрага Костича Даяною (Діаною). Тоді Дамір навіть сам поговорив із українськими журналістами і запевнив, що поки не одружується, але дівчину кохає.

Тим часом, Евеліна Мамбетова, яку нині у кулуарах називають майбутньою невісткою олігарха, оголосила про закінчення своєї модельної кар'єри.

"Моїм останнім таким досягненням у цій сфері… я закінчила модельну кар'єру. Я вирішила навчатися і присвятити свій час навчанню", - заявила Мамбетова, яка в 21 рік нарешті одумалася. Імовірно, для того, щоб стати невісткою олігарха, мало було отримати ім‘я у галузі моди, треба й клепку в голові мати.

Навчатися Евеліна планує у Великобританії, в Оксфорді.

До слова, у 21 рік Мамбетова вирішила проміняти подіум на навчання за дикі гроші

"З наступного року я буду навчатися в Оксфорді на факультеті адвоката і, так би мовити, в мене не буде часу взагалі займатися ані модельним (бізнесом), ані кар‘єрою, ані будь-чим іншим", - зауважила вона.

Дівчина не захотіла називати точну суму, яку їй доведеться сплатити за навчання у престижному закладі. Але вона визнала, що це близько 30 тисяч фунтів.

"За весь цей час, за п‘ять років, я заробила достатню кількість грошей, на які я зможу дозволити собі жити в Лондоні і навчатися", - заспокоїла вона всіх цікавих.

Фото з сайту Ukrainian Fashion Channel та з фотосесії в журналі "Playing Fashion" (червень-липень 2011) з сайту clubs.ya.ru, а також стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів