Cини Ахметова, Ющенка та Януковича поборолися за кращого нареченого

9 лютого 2007, 17:10

Окрім п'ятнадцяти найпривабливіших і найгарніших наречених України тижневик "Фокус" вирішив представити свою версію найбажаніших наречених, яких оцінювали за критеріями освіти, розміру статків та зовнішніми параметрами.

І знову, як і в жіночому рейтингу, провідні позиції зайняли діти політиків та спортсмени.

На останній позиції - молодий і запальний, практично "гарячий фінський хлопець" Артем Мілевський. Сьогодні форвардові ФК "Динамо" (Київ) 22 роки.

Лише до 14-ої позиції "доплив" 28-річний Олег Лисогор, чемпіон світу та Європи з плавання.


Під 13-им, не дуже симпатичним для людей забобонних, номером розташувався Богдан Зварич, син того самого Романа Зварича, представника президента у Верховній Раді.

22-річний Олександр Роднянський із зовнішністю південного мачо посів 12 рейтингове місце. Його батько, Олександр Роднянський-старший, є головою ради директорів каналу "Студія "1+1".

У свої 34 роки Максим Тимошенко є президентом міжнародного громадсько-патріотичного фонду "Дні України" і посідає 11 сходинку "хіт-параду".

На десятій позиції - інтелігентного вигляду 28-річний Максим Лавринович, керуючий партнер юридичної фірми "Лавринович і Партнери". Між іншим, Максим - син Олександра Володимировича, міністра юстиції України.

Також до десятки найкращих наречених України увійшов 25-річний Віктор Янукович, син прем'єра і за сумісництвом народний депутат.

На восьмому місці 35-річний Микола Лагун, відомий як власник "Дельта Банку".

Одразу за Лагуном, на сьомій сходинці розташувався Денис Басс. У свої 28 років Басс є виконуючим обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації.

Шосте місце посів 27-річний голова наглядової ради ВАТ "АвтоЗАЗ" Вахтанг Васадзе.

За ним слідує колега київського мера Леоніда Черновецького - 26-річний секретар Київради Олесь Довгий.

Четверту позицію посів Артур Мхітарян. Цьому молодику 24 роки, сьогодні він - президент компанії "Познякижилбуд".

Ура! Ура! Нарешті, трійка кращих. На третьому місці бачимо 18-річного Даміра Ахметова. Це, мабуть, чи не перший раз, коли з'явилася можливість побачити сина бізнесмена та депутата Рината Ахметова. До того ж, в рейтингу Дамір поступився лише двом чоловікам.

Син президента, 21-річній Андрій Ющенко повторив долю свого батька, який у рейтингу "Найкращі чиновники - 2006" посів друге місце, поступившись лише своєму міністру Анатолію Гриценку.

Найкращим і найбажанішим став 30-річний Володимир Кличко, чемпіон світу за версіями IBF та IBO, брат не менш популярного серед українців боксера Віталія Кличка.

Володимир - титулований чемпіон, спортсмен з педагогічною освітою у галузі фізичного виховання, тепер ще й "перший хлопець на селі". Цікаво, що про подробиці особистого життя боксера майже нічого невідомо. Однак люблять його через це не менше.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів