Cини Ахметова, Ющенка та Януковича поборолися за кращого нареченого

П'ятниця, 9 лютого 2007, 17:10

Окрім п'ятнадцяти найпривабливіших і найгарніших наречених України тижневик "Фокус" вирішив представити свою версію найбажаніших наречених, яких оцінювали за критеріями освіти, розміру статків та зовнішніми параметрами.

І знову, як і в жіночому рейтингу, провідні позиції зайняли діти політиків та спортсмени.

 

На останній позиції - молодий і запальний, практично "гарячий фінський хлопець" Артем Мілевський. Сьогодні форвардові ФК "Динамо" (Київ) 22 роки.

 

Лише до 14-ої позиції "доплив" 28-річний Олег Лисогор, чемпіон світу та Європи з плавання.

 

Під 13-им, не дуже симпатичним для людей забобонних, номером розташувався Богдан Зварич, син того самого Романа Зварича, представника президента у Верховній Раді.

 

22-річний Олександр Роднянський із зовнішністю південного мачо посів 12 рейтингове місце. Його батько, Олександр Роднянський-старший, є головою ради директорів каналу "Студія "1+1".

 

У свої 34 роки Максим Тимошенко є президентом міжнародного громадсько-патріотичного фонду "Дні України" і посідає 11 сходинку "хіт-параду".

 

На десятій позиції - інтелігентного вигляду 28-річний Максим Лавринович, керуючий партнер юридичної фірми "Лавринович і Партнери". Між іншим, Максим - син Олександра Володимировича, міністра юстиції України.

 

Також до десятки найкращих наречених України увійшов 25-річний Віктор Янукович, син прем'єра і за сумісництвом народний депутат.

 

На восьмому місці 35-річний Микола Лагун, відомий як власник "Дельта Банку".

 

Одразу за Лагуном, на сьомій сходинці розташувався Денис Басс. У свої 28 років Басс є виконуючим обов'язки заступника голови Київської міської державної адміністрації.

 

Шосте місце посів 27-річний голова наглядової ради ВАТ "АвтоЗАЗ" Вахтанг Васадзе.

 

За ним слідує колега київського мера Леоніда Черновецького - 26-річний секретар Київради Олесь Довгий.

 

Четверту позицію посів Артур Мхітарян. Цьому молодику 24 роки, сьогодні він - президент компанії "Познякижилбуд".

 

Ура! Ура! Нарешті, трійка кращих. На третьому місці бачимо 18-річного Даміра Ахметова. Це, мабуть, чи не перший раз, коли з'явилася можливість побачити сина бізнесмена та депутата Рината Ахметова. До того ж, в рейтингу Дамір поступився лише двом чоловікам.

 

Син президента, 21-річній Андрій Ющенко повторив долю свого батька, який у рейтингу "Найкращі чиновники - 2006" посів друге місце, поступившись лише своєму міністру Анатолію Гриценку.

 

Найкращим і найбажанішим став 30-річний Володимир Кличко, чемпіон світу за версіями IBF та IBO, брат не менш популярного серед українців боксера Віталія Кличка.

Володимир - титулований чемпіон, спортсмен з педагогічною освітою у галузі фізичного виховання, тепер ще й "перший хлопець на селі". Цікаво, що про подробиці особистого життя боксера майже нічого невідомо. Однак люблять його через це не менше.


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів