Ляшка зробили гетьманом та вмостили на торт

29 червня 2012, 13:50

Новоспечений об’єкт "закоханості" скандалістки Наталі Розинської, депутат Олег Ляшко незабаром зможе відкривати музей імені себе. Принаймні кілька експонатів лідер Радикальної партії вже точно має.

Серію своїх портретів, колись подарованих помічниками та друзями, Ляшко презентував на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Варто зазначити, що соратникам невгамовного депутата, як і йому самому, фантазії не бракує.

Так, серед картин є Ляшко в образі гетьмана, Ляшко вишитий хрестиком та Ляшко викладений бурштином. Бракує хіба що ікони з обличчям Ляшка.


Шкода лише, що від одного з експонатів залишилося лише фото, адже портрет Олега Валерійовича на торті вже давно з’їли.

"Помічники та друзі, наче змовились і подарували мені на день народження декілька моїх портретів. Звісно, я такий "культ особистості" не підтримую, хоча навдивовиж приємно :)", - написав Ляшко у соцмережі.

Виявляється, у Ляшка ціла колекція гетьманських атрибутів

"Такий портрет у козацькому стилі мені подарували активісти Луганської обласної організації Радикальної партії. Приємно відчути себе Гетьманом :) Згадаймо слова національного гімну: Душу й тіло ми положим за нашу свободу і докажем, що ми, браття, козацького роду!", - підписав свій "гетьманський" потрет фігурант гей-скандалу.

Мабуть, найціннішим серед портретів Ляшка є робота, виконана з бурштину.

Шкода, що не з діамантів та смарагдів

"Застигла смола, якій мільйони років. Цей камінь - гордість Рівненщини, яку оцінив весь світ, але в силу недосконалого законодавства більшість рівненських селян, які добувають бурштин, роблять це незаконно і продають за безцінь. Ми радикально змінимо ситуацію!", - навіть тут Ляшко не втримався від "радикальних" обіцянок.

Найбільш патріотичний портрет депутата вишила хрестиком майстриня Тетяна Василівна Мірошниченко із Сосниці на Чернігівщині, де Ляшко є почесним громадянином.

Декому з прихильників Ляшка здалося, що на цьому портреті він на себе не схожий

Цікаво, що автор наступного портрету, такий собі Анатолій Михайлович, хотів намалювати пастеллю Ляшка, але, на думку деяких коментаторів, намалював Катеринчука.

Декому здалося, що тут Ляшко більше схожий на депутата Миколу Катеринчука

А ось зображення позафракційного депутата, виконане різнокольоровою крейдою, здається, найменше схоже на реального Ляшка.

Автор картини збільшив "радикалу" очі, зробив тоншим ніс та майже зовсім позбавив його зморшок
"І, ясна річ, мій цукровий клон - торт з моїм фото"

Цікаво, де "баритональний бас" зберігає усі ці "шедеври"...

Фото зі сторінки Ляшка у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів