Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

6 жовтня 2010, 09:44

Депутат Олег Ляшко вже потрапляв у секс-скандал. Тоді у відповідь на звинувачення у гомосексуалізмі від регіонала він відповів:

"Ви розказуєте про чиїсь орієнтації! На себе в дзеркало подивись! Голос свій послухай, спеціаліст з орієнтацій! Зі своїм петушиним голосом починаєш комусь про орієнтації розповідати!"

Тепер в інтернеті у відкритому доступі з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком.

Також у відеозаписі звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав". На жаль, в деяких моментах звук зникає, втім відео від того не втрачає своєї пікантності. Відео розміщено у двох частинах, і найгарячіші подробиці - у "другій серії".


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО про те, як в ім'я роботи у Ляшка "закрутилося" з Борєй:

А тепер найцікавіша частина відео.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО про те, хто був "активніший" і як це було:

Інтригою залишається прізвище того самого Борі, у якого до Ляшка спершу виникло дружнє почуття, а потім і більш меркантильні плани.

Як уточнює "Українська правда", на відео зафіксовано допит Ляшка слідчим Прокуратури Києва.

За даними ЗМІ, у 1995 році Ляшка засудили до шести років ув‘язнення з конфіскацією майна за розкрадання державного та колективного майна в особливо великих розмірах і за самовільне присвоєння влади.

Покарання Ляшко нібито відбував у Ізяславській колонії № 31 лише рік і звільнився за амністією.

Відео на "YouTube" виклав користувач savelpetrov

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів