"Гидка" Седокова страждала через товсті ляхи та кучері

3 липня 2012, 17:29

Колишня солістка гурту "ВІА Гра", співачка та актриса Ганна Седокова зізналася, що в дитинстві була дуже непривабливою та мала купу комплексів. З нею навіть ніхто не хотів спілкуватися.

Але зараз, судячи з кількості фото Ані з різних ракурсів у Twitter, їй з лишком вдалося здолати невпевненість у собі.

Про те, як вона робила із себе красуню, Седокова розповіла у програмі "ТСН. Особливе".

За словами Ганни, яка нещодавно була визнана найсексуальнішою співачкою Росії за версією чоловічого журналу "Maxim", вона наполегливо працювала над своєю зовнішністю.


Раніше Седокова страждала від купи комплексів

"Все своє життя, все своє дитинство я була найбридкішим каченям, яке тільки можна собі уявити. У мене було дві косички, я була непоказною, я була донькою училки, зі мною взагалі ніхто не хотів не те, щоб дружити – спілкуватися", - згадує шкільні роки співачка.

Такою Аня була багато років тому

Через це в кудрявої дівчинки Ганни з’явилося дуже багато комплексів та жахлива невпевненість у собі. Жодна частина свого тіла Ані не подобалася.

"Кучері мне не подобалися понад усе, які лізли у всі боки, я була така смішна, кудрява. Я завжди вважала, що у мене оця частина (показує на верхню частину ноги) дуже товста…" – розповідає Седокова.

Зараз Ганна пишається тим, якою вона себе зробила.

"Те, як я виглядаю сьогодні – це абсолютно моя робота. Я регулярно відвідую зал, комплекси вправ, роблю щоранку зарядку, йогу, правильно харчуюся та позитивно мислю", - ділиться співачка.

Схоже, зараз Ганна не просто впевнена у собі, а навіть закохана у власну персону

Після народження другої доньки артистка набрала 15 кілограмів. Але й тоді вона не впала в депресію завдяки тренуванням.

"У мене ніколи не було депресії. Якщо депресія – давай шуруй в зал та займайся там. Тобто щось роби, працюй над собою", - наголошує Седокова.

Щоранку Седокова ходить тренуватися

Втім, попри те, що зараз Ганна задоволена своїм виглядом, вона все одно знаходить, до чого причепитися.

"Тепер мені здається, що я недостатньо багато читаю, недостатньо багато працюю.. Я зараз була у Франції, вони там усі говорять французькою, а я нічого не розумію. І мені здається, як же я нічого не розумію. Хіба я дурепа така, не можу французьку вивчити", - зазначає Седокова.

Судячи з фото, у новому відео Седокової з'явиться її чоловік Максим (ліворуч)

Невгамовна Ганна тепер навіть подалася в актриси, причому не на батьківщині, а у США. Як відомо, вона вчиться акторській майстерності в самого Ентоні Хопкінса та зніматиметься у фільмі у Джеймса Кемерона.

Фото з Twitter Седокової , фото з сайту "Delfi.ua" та стоп-кадр з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів