Бондаренко пророкує доньці майбутнє рок-зірки

26 липня 2012, 12:47

Регіоналка Олена Бондаренко заявляє, що її 13-річна донька Поліна пише неймовірні рокові пісні для зрілих людей. Депутатка називає дочку "зіркою" класу та відверто нею вихваляється.

І це при тому, що сама Бондаренко вважає поп-співачок Кеті Перрі та Адель "не попсою".

Про це соратниця Бориса Колеснікова розповіла Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

Бондаренко щиро вважає, що її донька Поліна дуже обдарована в музичному плані.


"Вона зірка у своєму класі. Дитина дуже активно займається своєю музичною кар’єрою, вона два роки пише свої пісні", - хвалиться матуся.

Депутатка називає свою дочку зіркою класу

Депутатка зазначає, що на думку музичних експертів, пісні її доньки неймовірні, як для 13 років.

"Це не попса, вона слухає такі групи як "Maroon 5", Адель, Кеті Перрі. І в принципі, ті люди, експерти, які дивилися музичні її твори, сказали, що в неї абсолютно роковий напрям", - зазначає Бондаренко.

Щодо музичних вподобань Поліни, то її мати не збрехала. Адже судячи зі сторінки дівчини у соцмережі ВКонтакте, вона і справді слухає цих виконавців.

Щоправда, співачок Кеті Перрі, Адель, Ріанну та Дженніфер Лопес, піснями яких рясніє сторінка депутатської доньки, важко назвати "не попсою".

Депутатка вважає, що її донька слухає рок

Однак плутанина у стилях не заважає Бондаренко вважати творчість своєї дитини неймовірною.

"Для дитини у 13 років це абсолютно неймовірно, тому що і текстовки і музика на зрілу людину розрахована", - каже регіонала.

Поліна Бондаренко - майбутня рок-зірка?

Як відомо, окрім доньки Олена виховує сина Михайла, якому щойно виповнилося 2 роки. Але депутатка не влаштовувала синові гучне свято. Натомість заявила, що головне для малюка – хоч день побути з мамою.

"Для нього зараз важливо, щоб я була поруч, а я у постійних відрядженнях. А що стосується таких помпезних свят, мені здається, що це комплекси батьків, які відіграються на дітях, тобто в мене таких свят не було, тож я зараз як покажу і всіх сусідів просто вб’ю наповал", - ділиться Бондаренко.

На запитання ведучої, що вона подарує своєму колишньому шефу Борису Колесникову на 50-річчя, яке відбудеться 25-го жовтня, Олена відповіла:

"Я думаю, що кращим подарунком для нього будуть результати виборів, тим більше, що 28-го вибори, а 25-го в нього ювілей".

Фото "Медіаняні", "Дусі", зі сторінки Поліни Бондаренко у "ВКонтакте", "ТаблоID"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів