Дружина колекціонера Воронова стала мисткинею

3 серпня 2012, 16:47

Дружина олігарха та одного з найбільших колекціонерів Європи Ігоря Воронова, телеведуча Тетяна Рамус взялася за пензель.

Білявка почала малювати нічого не вміючи, але уже встигла влаштувати власну виставку в Італії.

За словами Тані, все почалося через бажання зробити подарунок чоловіку на день закоханих.

Про це Рамус розповіла "Main People".


Напередодні дня святого Валентина дружина Воронова замовила картину одній знайомій. На полотні мали бути зображені посудини з почуттями. Але знайома художниця не стала малювати, а влаштувала Тетяні майстер-клас.

"Я вискочила з дому кулею, і через 30 хвилин увійшла до приміщення, трохи схоже на дитячий садок, тільки вихованці були дорослі і літні люди з безневинними виразами облич, малювали квіточки і кораблики. "Ксюша, як же ти могла" - прошипіла я. "Я ж не вмію! Не вмію!" – розповідає телеведуча.

Так почався мистецький шлях білявки з екрану

"Операція почалася. На моє білосніжне пальто надягають клейонковий фартух. В руках - вугіллячко, а перед очима - біле полотно і підготовлені різнокольорові пляшки, розставлені на бордовій тканині. "Ну починайте ж", - почула я голос керівника. І я почала… Лінія, ще лінія… Денце… Ага. Таак", - ділиться спогадами Таня.

За 4 години Рамус "народила" картину.

"Біль в руках і шиї я відчула тільки наступного дня. Кожна посудина на картині була тепер точно наповнена тільки моїми почуттями", - зазначає жінка.

Ввечері Таня представила своє творіння чоловікові, який, як відомо, дуже добре знається на мистецтві.

"Мій чоловік дивився на неї з усмішкою. Тепер картина знаходиться в арт-галереї "Voronov Art Foundation" в дуже хорошій компанії", - каже Рамус.

"Співати, танцювати й малювати я тепер можу одночасно", - підписала це фото Рамус

Відтоді Таня не покидає цю справу.

"Але постійної майстерні у мене немає. Вона, на щастя, подорожує в моїй валізі по всьому світу. Якщо у людини спрага, він завжди добуде воду, так само, як якщо є спрага творчості, то на шляху завжди знайдуться ті, хто допоможе тобі здобути полотна і фарби. А ось перебувати на одному місці моєму характеру протипоказано. Моє хобі колекціонувати враження", - ділиться ведуча.

"Моя італійська виставка картин і фотографій для друзів минула з успіхом! Так як мені пощастило показувати свої роботи одночасно з виставкою Сальвадора Далі, один з гостей озвучив думку, що картина дівчина на крилі .. Це теж швидше за все Далі :) Звичайно Далі був би в шоці, а мені було приємно!" - написала Таня у соцмережі.

Цікаво, що роботи Тані навіть купують. Хоча вона не ставила собі за мету їх продавати, адже в цьому немає потреби.

Головний поціновувач робіт Тетяни - її чоловік Ігор Воронов

Фото з Facebook Тані Рамус

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів