Вольнова: Наші жінки не вміють спілкуватися з чоловіками

6 серпня 2012, 13:25

Епатажна телеведуча та світська діва Світлана Вольнова позиціонує себе як жінка-вамп, яка знається на чоловіках. Але, мабуть, їй вони потрібні лише для задоволення.

Вольнова впевнена, що проблема наших жінок полягає у невмінні спілкуватися з чоловіками. Мовляв, вдягатися їх навчили, а ось бути щасливими – ні.

Про це білявка розповіла "Main People".

Як відомо, Вольнова була ведучою реаліті-шоу, у якому знайомила дівчат з чоловіками просто на вулицях міста.


Так от під час шоу Світлана зрозуміла, що більшість жінок не знають, як поводитися щз чоловіками.

"Це якась глобальна проблема. Начебто наших жінок навчили одягатися і фарбуватися, але не навчили спілкуватися з чоловіками. Бути щасливою не навчили", - обурюється Вольнова.

Світлана переймається тим, що жінки не можуть спілкуватися з чоловіками

"Я провела багато інтерв'ю і була вражена тим, що коїться в головах у жінок і у чоловіків. Є два абсолютно різних світи, які не розуміють один одного. Люди розучилися розмовляти, чути, вести діалог", - каже світська дама.

"Ми загрузли у якихось суцільних рекомендаціях: як спокусити чоловіка, як змусити його робити подарунки, як відучити чоловіка ходити наліво. Але суть-то не в цьому", - зазначає Вольнова.

На думку Світлани, основна проблема у тому, що люди бояться кохати.

"Ми боїмося любити, хочемо комфорту і не хочемо страждань. Ось і любов виходить якась синтетична. Синтетична любов у споживчому суспільстві", - зауважує жінка.

"Мені за сорок, це крутий вік, і вже хочеться не епатувати, а говорити про щось більш серйозне. Я не збираюся говорити про те, що дешевий крем збереже молодість, і брехати, що я ніколи не робила уколів краси", - заявляє телеведуча.

Вольнова розмірковує про синтетичну любов у споживчому суспільстві

"У мене є свій життєвий досвід: я знаю, які сексуальні стосунки гармонійні, а які ні, знаю, як жити з багатим чоловіком або з чоловіком, у якого немає грошей. Я все це пройшла. І якщо мій досвід буде корисний іншим жінкам, я буду тільки рада ним поділитися. Ось що мені зараз цікаво", - зізналася Вольнова.

Вольнова готова поділитися власним досвідом

Нагадаємо, нещодавно Світлана радила жінкам, як правильно обирати купальник.

Фото з Facebook Вольнової , на титулці фото "Delfi.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів