Подкопаєва змінила симпатію і стає в пози

15 серпня 2012, 21:54

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва захопилася йогою. Уже півроку вона не визнає активні заняття спортом і дедалі частіше стає на голову та розслабляє м'язи.

Без йоги Тіней гімнастка тепер не може прожити жодного дня, йдеться в сюжеті "ТСН. Оосбливе".

"Воно все випливає одна з одної вправи, це не розірване, не фітнес, в якому ти встав в позу, потім встав в іншу..," - каже Лілія.

Вперше Подкопаєва зіткнулася з йогою ще 10 років тому. Але тоді спорстменку це мистецтво не вразило.


"Я приходила коли в зал на тренування, я починала сміятися. Мені здавались ці вправи якимись смішними, якимись неприродними", - розповідає екс-дружина донецького бізнесмена Тимофія Нагорного.

Але у квітні цього року все змінилося. Лілія настільки захопилася йогою, що навіть вирішила займатися нею постійно.

Подкопаєва зізнається, що хоча її тіло звикло до фізичних навантажень, є речі в йозі, які вона зробити не може.

"Є такі моменти, коли я не можу, ось, наприклад, сісти в позу лотоса. Закачані тазостегнові суглоби, коліна болять, гомілкостопи. Потрібно внутрішньо навчитися правильно дихати", - пояснює Подкопаєва.

При цьому індивідуальні заняття з тренером Лілі не до вподоби. Їй зручніше просто займатися із кимось поруч.

"Мені дуже подобається, я дивлюся на дівчат, які там займаються. Інколи прокидаєшся - настрій не той і начебто сил немає, і втомився, але розумієш, що ну як це інші дівчата, у них виходить, і вони можуть себе змусити, а ти що, найгірша? Ти, що слабша за всіх? І ось це мене стимулює", - розповідає мати двох дітей.

Подкопаєва впевнена, що у заняттях йогою віднайшла себе. Ліля також не відкидає - щоб поглибити свої знання з йоги, вона може поїхати на її батьківщину, в Індію. Але поки займатиметься в Україні.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри "ТСН. Оосбливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів