Білик бачила НЛО і ледь не загинула

5 вересня 2012, 14:18

Співачка Ірина Білик вірить у все містичне, бачить майбутнє, а якось ледь не померла.

Про надприродне у своєму житті та про те, як їй наворожили другу дитину, зірка розповіла "ТСН. Особливе".

Ірина Білик вірить у Бога та звертає увагу на всілякі знаки. Окрім того, як стверджує ветеран української естради, вона сама може бачити майбутнє і бачить віщі сни. Так вона впевнена, що якби не стала співачкою, могла б допомагати людям бачити, що на них чекає.

"Зараз я намагаюся не розповідати про те, що я можу бачити наперед. Що я бачу. Іноді жартома ворожу по руці", - каже Білик.


Білик запевняє, що могла б віщувати майбутнє

Артистка зізнається, що містика завжди була присутня в її житті, але до певного часу вона на неї не зважала. Першим "дзвоником" стали зйомки кліпу "А я пливу у човні". Мовляв, відео мало містичний сюжет, а під час зйомок використовувались безліч магічних предметів.

Зокрема, після тих зйомок Ірина почувалася зле, навіть серйозно захворіла та ледь не померла. Полегшало після того, як їй порадили більше подібних кліпів не знімати. Тепер Білик співає й знімає про любов та чоловіків.

Іра боїться наврочити, тому у піснях співає про любов, а кліпи знімає про добре, світле та чоловіків

А ще виявилося, що колишнє кохання Дмитра Коляденка та Дмитра Дікусара вірить в існування НЛО. Так, у червні цього року Білик побачила над островом Крит невпізнаний летючий об'єкт. Його зображення зірка зберігає у домашньому архіві.

Окрім того, Ірина є постійним клієнтом астрологів і впевнена, що головні події життя їй навіщували. Зокрема, їй наворожили народження сина Гліба та… другої дитини. Лишається дочекатися того часу, коли Білик справді стане мамою вдруге.

Білик на Криті бачила НЛО...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри "ТСН. Особливе"

Фото Mamamusic i M-PRESS Media Technologies


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів