Брайан Адамс робить з киянки зірку Martini

7 вересня 2012, 11:34

Так-так, ви не помилилися! Йдеться про Martini Royale Casting, українська хвиля якого стартувала у травні.

Пам'ятаєте, який був ажіотаж? Ще б пак, адже складно знайти дівчину, яка б відмовилася від статусу нової зірки Martini, 12 пар туфель від Крістіана Лубутена, 12 дизайнерських нарядів, а також гонорару в 150 тисяч євро.

Всі крапки над "і" були розставлені 12-го липня на київському фіналі. Тоді чарівна київська актриса Вікторія Варлей зробила все можливе, щоб створити свою удачу. Саме вона і стала переможницею української хвилі.

Кілька тижнів по тому Вікторія відправилася на Ібіцу для участі у глобальному фіналі кастингу. Протягом 4-х напружених днів дівчина наполегливо працювала над створенням кастинг-образів разом з переможницями з 27 країн. А допомагали їм Брайан Адамс і Сара Каррен.


Як, ви не знали що Адамс - чудовий фотограф? Він знімав для видань "Interview", " Harper's Bazaar", британського і німецького "Vogue", а у 2003-му році заснував "Zoo Magazine", за який отримав "Goldene Feder Award"!

Скажемо більше - його фотосесії Мікі Рурка і високоповажної Дафни Гіннес удостоювалися премій "Lead" у Німеччині. А найближчим часом Брайан планує випустити книгу власних фотографій під назвою "Exposed".

Над стилем Вікторії Варлей працювала сама Сара Каррен. Так-так, ви нічого не плутаєте, саме та, яка у 2006-му році запустила my-wardrobe.com, що спеціалізується на "доступній розкоші" у дизайнерському жіночому одязі.

Трьома роками пізніше з'явився майданчик і чоловічого одягу, а в 2010-му my-wardrobe.com отримав нагороду в номінації "Найкраще обслуговування клієнтів" на Drapers Etail Awards 2010. Сьогодні до думки Сари дослухаються провідні модельєри світу.

Сподіваємося, ми вже достатньо вас заінтригували! Бажаєте подивитися луки, створені Брайаном і Сарою для Вікторії Варлей? Зробити це і проголосувати за чарівну киянку можна тут:

http://www.facebook.com/Martini/app_314018985345019

Адже вам хочеться, щоб новою зіркою Martini стала українка? Не підведіть, на даному етапі кастингу все залежить саме від вас!

Текст і фото надані менеджментом www.facebook.com/Martini

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів