Вольнова провела ніч з індиком. ВІДЕО

7 вересня 2012, 14:13

Тусовщиця Світлана Вольнова, як і співачка Ірина Білик, у містику вірить і сама інколи долучається.

Щоправда, був у Свєти негативний досвід спілкування з ворожками. Тоді жіночці довелося провести ніч з індиком за… дві з половиною тисячі доларів.

Про це жінка розповіла в ефірі "ТСН. особливе".

"Люди завжди будуть ходити до ворожок. Ну от скажіть, кому з нас не хочеться дізнатися своє майбутнє?" – ставить риторичне запитання Вольнова.


За словами Світлани, містики особисто в її житті завжди вистачало. А почалося все у дитинстві.

"У селі, де я жила в бабусі, мешкала тамтешня чаклунка. І дехто розповідав, що навіть буцімто бачив копита чортів, що десь там пробігали", - з посмішкою згадує телеведуча.

Вольнова розповіла про копита чортів зі свого дитинства

Вже дорослою Вольнова сама почала ходити до ворожок. Каже, все намагалася зазирнути у майбутнє.

"Життя досить тяжке у кожного з нас, трапляються дуже складні періоди, коли починає тотально не щастити. Куди не пнешся – все погано", - каже Свєта, мотивуючи, чому люди ходять до бабок карму виправляти.

Як зізналася Світлана, вона натура довірлива і вразлива, тож деякі представниці окультних наук цим користувалися. Вірити їм Вольнова перестала після того, як її карму намагалися почистити за допомогою індика.

Тоді Світлана привезла свійського птаха з села і провела з ним цілу ніч. Але її погана карма на індика так і не перейшла.

"Величезний гарний індик, який подзьобав у мене за ніч майже все, що було у квартирі. У мене ж усе в дзеркалах, тому йому було цікаво подивитися на себе з різних сторін після сільського життя. От із цим індиком, з хрестиком на шиї, вимита, гарна, ми приїхали до цієї бабусі…" – розповідає Світлана.

Індик, який мав очистити Свєті карму, подзьобав її апартаменти

"Не буває ніколи безкоштовного сиру в мишоловці. Втратила гроші – 2500 доларів", - побідкалася вона.

Тепер же Вольнова більше намагається ходити не до бабок, а звертатися до Бога й медитувати. Але й про паралельний світ не забуває.

"Я впевнена, що існують тонкі світі довкола нас. Я вірю у те, що люди можуть передбачати", - зізналася вона.

Також, за словами Свєти, вона навчилася очищувати енергетичне поле своїх апартаментів на Хрещатику.

"Я очищаю. Є такий день у місячному місяці, коли треба зі свічкою проходити по всьому дому і читати молитву, і хрестити всі двері й вікна", - поділилася вона своєю методою.

Інколи Вольнова ходить в центрі міста зі свічкою і читає молитви

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "ТСН. Особливе"

Стоп-кадри "ТСН. Особливе", фото Віталія Запорожченка та Анастасії Трінус зі сторінки Вольнової у Facebook, а також фото "Телекритики"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів