Кличко грішить дворовим фольклором

12 вересня 2012, 14:37

Дружина чемпіона світу з боксу Віталія Кличка Наталія розповіла, що вони співають удома з чоловіком і чому розпалася її група.

Перед боєм 8-го вересня Віталія Кличка з Мануелем Чарром Наталія Кличко, як писав ТаблоID, підтримала чоловіка співом. Вона виконала композицію "The Power of Love". Втім, слово "співачка" Наташі не подобається.

"Мені не дуже подобається слово "співачка". Якось дуже односторонньо, вже краще "артист". Я дуже люблю творчість, це для мене дуже різнопланове поняття. Я все своє життя співала. У школі - в дитячому хорі, на всіляких вечорах і під гітару. Пізніше - для близьких, на моїх піснях виросли діти і навіть чоловік", - сміється дружина боксера-депутата, відповідаючи на запитання "Сегодня".

За словами Наталії Кличко, її чоловік любить, коли вона затягне народну, а сам грішить дворовим фольклором.


"Віталій дуже любить українські народні пісні у моєму виконанні. А сам під гітару іноді виконує романси або дворові пісні, на яких ми всі виросли..." - визнає вона.

"Зараз діти підросли, і у мене з'явилося більше часу, щоб займатися співом, брати уроки вокалу. Але виступ в "Олімпійському" для мене - зовсім не переломний момент у плані мого захоплення співом", - додала колишня модель.

Вибір пісні для події Наташа пояснює так:

"Не я знайшла цю пісню, а вона мене. Вона така романтична. Мені запропонував її записати німецький продюсер Гюнтер Менде, який раніше працював з самою Селін Діон, а зараз продюсує квартет "Aphrodite", з яким я виступала в "Олімпійському".

Віталій Кличко під гітару іноді виконує романси або дворові пісні

А ось перед такою великою аудиторією Кличко співала вперше.

"Абсолютно! Я взагалі не практикую подібні виступи. Був експромт на німецькому ТБ, коли на шоу ми з Віталієм виконали циганський романс. Просто нам сказали, якщо ви програєте у конкурсі, потрібно буде щось виконати. І ще в минулому грудні ми робили виступ з моєю групою в маленькому джаз-клубі", - каже вона.

Нагадаємо, навесні цього року Наталія розповідала, що у неї є свій колектив "Addicted to". Але, як повідомила дружина боксера, групи більше немає.

"Я продовжую писати тексти, є людина, з якою ми складаємо музику. Але групи більше немає - моя найкраща подруга, яка грала на ударних, виїхала до Лондона..." - пояснює вона.

У дружини Кличка розпалася група

Втім, у сімействі Кличків не одна Наталя захоплена музикою. Нагадаємо, брат Віталія Володимир любить пограти на ударних. До речі, на жарт журналіста, мовляв чим не кандидатура у групу Наташі, вона відповіла:

"Ви про захоплення Володимира грою на барабанах? Треба буде обговорити. (Сміється.) Здорово мати людину, яка з тобою на одній хвилі. Я Володимиру першому дала прослухати "The Power of Love" у моєму виконанні. Він оцінив, каже: "Слухай, Мадонні за 50, і вона досі співає. Тож у тебе все попереду!".

Тим більше, що, за словами дружини Кличка, у неї і голос тепер став кращим завдяки урокам вокалу.

"Адже раніше я співала інтуїтивно, техніки бракувало. Мій учитель дуже багато мені дав, буду продовжувати заняття", - запевняє вона.

Володю, підеш до Наташі в гурт на ударні?

Самій же жіночці до душі вокал все більше закордонних дів.

"Лари Фабіан - вона співає душею і серцем. Ще Шаде, з нових талантів - Адель. Із нашої естради, звичайно, Алла Пугачова була і залишається", - зізнається дружина боксера.

Фото прес-служби з Facebook Віталія Кличка, а також стоп-кадри з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів