Жінка мільйонера Воронова не дозволяє собі смердіти вдома

3 жовтня 2012, 11:35

Дружина мільйонера-колекціонера Воронова Тетяна Рамус цього року відпочивала в кількох країнах Європи і цілий місяць провела в Штатах.

Про свій відпочинок та про ціни на свої роботи телеведуча, яка нещодавно почала малювати, розповіла в інтерв'ю "Gazeta.ua".

"Місяць була в Лос-Анджелесі. І там, до речі, до мене прийшло натхнення. Цілий місяць малювала. Можливо, на мене цей клімат вплинув, не знаю. І коли в мене запитують, де моя майстерня, то вона по всьому світі", - стверджує білявка.

У Лос-Анджелесі на Рамус напало натхнення
Цілий місяць дружина Воронова малювала

"Цього року відпочивала і працювала в Швейцарії, в Італії. Для того, щоб малювати, треба мати пензлик, фарби і полотно. За кордоном малювала в будинку, де була і майстерня. В Києві не можу собі цього дозволити, бо фарби смердять, а в мене ж дитина", - зауважує Рамус, в якої росте дочка Аня.


Рамус не може смердіти фарбами вдома через дочку

Окрім того, жінка заможного бізнесмена, яка нині перепрофілювалася на мисткиню, побувала в Монте-Карло.

"Знаєте, це більш міський вид відпочинку. А оскільки я живу в місті, то люблю інший відпочинок. В Монте-Карло мені подобається, що ввечері, приміром, можна побувати на концерті Елтона Джона", - поділилася вона.

За словами Тані, цього року вона відпочивала там з донькою.

"Були на цирковій виставі. Дуже цікаво. Їхній цирк зовсім не схожий ані на цирк Дю Солей, ані на наш. Але в ньому працює багато акторів з Росії та України, бо в нас найкраща акробатична школа", - запевнила Рамус.

Таня у Ніцці

Разом з тим блондинка так, між іншим, зауважила, що коли пише полотна, то ціни на свої роботи не формує.

"Я не формую ціни на свої роботи, бо ціну визначають експерти, ринок, клієнт, а не художник. Але вже продала одну свою картину російському бізнесмену з Москви", - зазначила вона.

Нагадаємо, цього року Рамус захопилася малюванням.

Дружина Ігоря Воронова малює, але ціни на свої роботи не формує

Фото з Facebook Рамус

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів