Мама судді Тимошенко нагадала про онука-тхеквондіста

5 жовтня 2012, 10:57

Мама судді Родіона Кірєєва, який "розкрутився" на процесі з Юлією Тимошенко, розповіла про його дружину і сина та свої образи на екс-прем‘єр-міністра.

Людмила Олексіївна Кірєєва впевнена, що її Радік з дворянського роду став суддею не випадково.

"У нас дід - відомий московський юрист, син все життя хотів бути юристом, і ніколи не могло бути й мови, щоб у нього могла бути інша спеціальність", - каже вона у коментарі "Сегодня".

"Я прищепила йому найкращі манери, які могла. Він працював в Апеляційному госпсуді, у Вищому господарському суді на вулиці Московській, а не там, де писала деяка преса і про що мені боляче було читати", - зітхає жіночка у відповідь на інформацію у ЗМІ про те, що Кірєєв працював лише у провінційних судах.


Мама Кірєєва запевняє, що прищепила сину "найкращі манери"

За словами Людмили Олексіївни, її син живе окремо від неї, зі своєю сім'єю.

"У нього є 12-річний син Роман, він ходить до 6-го класу. Він у нас переможець змагань з тхеквондо, захоплюється комп'ютерами. Дружина сина - економіст", - розповіла вона.

"І хоч і живемо недалеко одне від одного, бачуся з сином раз на два тижні. Підтримую його у професійному плані, адже я колишній податковий інспектор. Купую йому величезну кількість юридичної літератури. Він дуже багато працює над собою, часто засиджується до ночі", - побідкалася за синочка Людмила Олексіївна.

У "дворянського" Кірєєва в сім'ї в результаті зв'язку юриста з економістом народився тхеквондіст

Також мати Кірєєва розповіла, що вона "член-кореспондент київського російського дворянського зібрання".

"Ми - сім'я старих традицій, я член-кореспондент київського російського дворянського зібрання. Кажу це до того, що якщо і відбувається щось негативне, то намагаємося не піддаватися емоціям та залишатися на висоті. Ці якості проявив мій син під час процесу", - сказала вона, маючи на увазі процес із Тимошенко.

А мама Радіка - член-кореспондент дворянського зібрання і постачає його книжками

До речі, на Юлію Володимирівну мама Радіка дуже ображалася.

"Обурювало, що Тимошенко писала прізвище сина з маленької літери у Twitter! Особисто я її не знаю, але вона могла б вчинити й інакше.." – заявила жінка.

При цьому вона зізналася, що зберігає усі вирізки з газет і посилання про процес.

Мама Кірєєва ображалася на Тимошенко за Twitter

Між тим, Родіон Кірєєв продовжує судити у Печерському суді. Це він виніс вирок у гучній справі про яєчню на Вічному вогні у Києві. В цілому ж за рік, як пише газета, Кірєєв судив і дрібних злодіїв за крадіжку туфель, велосипедів і косметики, карав чиновників-хабарників.

Як відомо, 11-го жовтня виповнюється рік вироку Юлії Тимошенко по "газовій" справі. Нагадаємо, леді Ю називала Родіона Кірєєва мавпою з гранатою.

Фото Олександра Прокопенка з сайту www.tymoshenko.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів