Приходько мріє здати дочку у спорт і все їй дозволяє

24 жовтня 2012, 12:44

Співачка Анастасія Приходько, яка має виходи принаймні на одного кримінального авторитета, розповіла про свою дочку Нану і те, як часто вона, дружина грузинського чоловіка Нуріка Кухілави, готує вдома.

Попри те, що маленькій дочці Приходько Нані лише 2,5 роки, артистка вже обмірковує, чим має займатися її дитина у майбутньому. І, схоже, за рахунок власної дочки Приходько хоче реалізувати свої колись нездійснені мрії…

"Мені хочеться, щоб вона займалася тенісом, дуже хочеться віддати її в спорт - це моя мрія, що не склалася. Але це поки лише мої бажання, коли вона виросте, вона сама скаже, ким вона хоче бути", - сказала Анастасія у коментарі "E-motion".

У кожному разі, як пообіцяла несумісна із сексом виконавиця, вона не буде забороняти щось своїй дочці чи засуджувати її вибір.


"Бо якби я займалася флейтою, то так би в оркестрі і грала, але я сказала мамі, що я хочу співати - вона не оскаржувала мій вибір", - поділилася Настя.

Приходько за рахунок власної дочки Нани хоче реалізувати свої колись нездійснені мрії

Себе Приходько називає мамою абсолютно не суворою.

"Ні, я абсолютно не сувора мама. Я дозволяю своїй дитині все - ламати, псувати, малювати. Вона пізнає світ і не можна її сварити за те, що вона ще нічого не знає, може щось розбити або поламати. Як же можна лаяти, якщо вона все це бачить уперше? Ні", - пояснила свою позицію жіночка.

"Я її дуже люблю, не можу відмовити їй у її бажаннях, особливо, коли ми приходимо в магазин іграшок. Це приносить їй неймовірну радість і задоволення, я не можу їй у цьому відмовляти. Краще собі відмовити, але дитині я не відмовлю ніколи", - запевнила Приходько.

Дочку Настя називає своїм маленьким скарбом і каже, що дуже її любить.

"…Це моє найбільше досягнення у світі. Жінка може робити все, що завгодно, але, перш за все, вона повинна реалізуватися як мати", - впевнена співачка, яка поки що до першого ешелону зірок так і не дотягує.

Мама дозволяє маленькій Нані все - ламати, псувати, малювати
Приходько з Нуріком, батьком Нани

Як каже Приходько, у неї є вдома і "живність":

"Так, у мене є кішечка і собачка, але живуть вони у мами. Я їх дуже люблю. У мене є карликовий шпіц - її звати Міккі, це дівчинка. І є персидський кіт, якого звуть Гриша. Через нього доведеться робити ремонт, тому що він обдер всі шпалери".

"Який господар, такі й тварини - вони дуже веселі, постійно бігають наввипередки в квартирі і дуже радіють, коли я приходжу. Але жити зі мною вони не можуть, тому що я дуже переживаю за дитину, щоб не дай Бог не подряпали або вкусили, навіть у грі. Навряд чи вони нас розуміють. Я думаю, вони запам'ятовують одну й ту ж інтонацію, запам'ятовують те, що ти їм говориш", - поділилася Приходько.

Тварин Настя тримає подалі від дочки

А наостанок Аанстасія поділилася, що з дитинства куховарить.

"Печена картопля з оселедцем і єврейська закуска - це так смачно. З самого дитинства я готую, з 10 років. Це моє улюблене заняття, моє хобі", - пояснила вона.

"Я завжди експериментую вдома на кухні. У мене завжди виходить смачно і, повірте, ви ніде не їли того, що готую я, навіть у ресторані. Тому що творча людина творча в усьому", - похвалила саму себе Приходько.

"...Повірте, ви ніде не їли того, що готую я, навіть у ресторані"

Фото з "E-motion", anastasya-prihodko.com, woman.ru та з сайту russianewsreport.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів