Приходько злітала до кримінального авторитета й обвінчалася

1 жовтня 2012, 13:44

Асексуальна співачка Анастасія Приходько, яка якось виступала від Росії на "Євробаченні", обвінчалася у Туреччині.

На весілля в Анталії артистку та її грузинського чоловік підштовхнули думки про другу дитину і свекор-кримінальний авторитет, який переховується на турецькій землі.

Про це йшлося у недільному ефірі програми "Світське життя".

Приходько та Нурік Кухілава побралися закордоном. Втім, пара не розписувалася, а лише пройшла обряд вінчання.


"Ні, розпису не було, було вінчання… Воно було в Анталії… Ми просто везли туди священика. Там перебуває все-таки батько мого чоловіка. Тому весілля ми зробили там", - пояснила Приходько.

Приходько обвінчалася в Туреччині, бо там нині переховується її свекор

Нагадаємо, як писали у ЗМІ півтора роки тому, Нурік Кухілава буцімто є сином відомого злодія у законі, вихідця з Сухумі Антімоса Кухілави. За чутками, він контролював потоки контрабанди в Одесі. Йому ж нібито підпорядковувалися кавказькі барсеточники і кишенькові злодії, які діяли в Україні.

Весільна церемонія Нуріка та Насті пройшла на свіжому повітрі.

"Перед священиком, перед батюшкою ми пообіцяли кохати одне одного завжди. Я думаю, що це набагато важливіше", - каже співачка.

Священика настя привезла в Анталію з собою

На ремарку про те, що весілля відгуляли за традиціями американського кіно, Приходько відповіла так:

"Головне, що так, як він хотів, як хотів мій чоловік. Він щасливий. Я щаслива, що надягла білу сукню і сказала йому: "Так!". Ми просто вже стільки років разом, три роки. Ми вже думаємо про другу дитину. І якось не хочеться, щоби весь час ось так от воно було".

Весілля пройшло так, як хотів Нурік

За словами Насті, на весіллі вона була у довгій білій сукній.

"За повір'ям, чим довша сукня, тим довшим буде життя у шлюбі. Тому в мене була сукня до підлоги. У мене було все закрито, все гарно, все культурно. Без фати, правда", - розповідає вона.

А весільну обручку Настя постійно не носить

Як відомо, роман Нуріка і Насті триває з 2009-го року. Причому майже одразу артистка завагітніла, а на Великдень у 2010-му році у пари народилася дочка Нана. Восени 2011-го року Настя розійшлася з Нуріком, бо він буцімто навіть піднімав на неї руку. Але вже за півроку закохані знову були разом.

Стоп-кадри з відео "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів