Руслані допоміг мольфар, а Приходько розмовляла з домовиком

31 жовтня 2012, 13:00

Співачка Анастасія Приходько відзначатиме День Усіх Святих, а от переможниця конкурсу "Євробачення-2004" Руслана та хореограф Дмитро Коляденко чужинські традиції переймати не поспішають.

Співачка Анастасія Приходько розповіла, що завжди відзначає Хелловін, пише "Сегодня". Цього року вона вже купила гарбуз, який ввечері 31-го жовтня збирається прикрашати всією родиною.

"Дочка Нана, гадаю, вже буде до того часу спати, коли почнеться наша вечірка, яку ми готуємо з друзями", - каже Настя і додає, що часто відчуває на собі прояви містики.

"У будинку, де я виросла, жив домовик, який весь час над нами жартував: то тарілку зі столу зсував, то вікна прочиняв. Пам'ятаю, щоб знайти якусь потрібну річ вдома, я підходила в кут кімнати і казала: "Домовик, домовик, пограй та й віддай" - і річ раптом знаходилася", - ділиться спогадами асексуальна співачка.


Над Приходько у дитинстві пожартував домовик

А ось співачка Руслана Лижичко, колишній депутат Верховної Ради, за її словами, ніколи не святкує День Всіх Святих.

"Ставлюся до цього свята з посмішкою і не роблю з нього культу. Хоча містичні історії зі мною трапляються часто", - зауважила вона.

"Пригадую, на зйомках одного кліпу в Карпатах весь день ішов дощ, який не давав нам можливості працювати. Але коли на наше прохання вже покійний мольфар Михайло Нечай звернувся до неба і підняв до нього руки, злива в мить вщухла - причому тільки доти, доки ми не відзняли потрібний матеріал", - розповідає Руслана.

Після цього випадку, як стверджує зірка, вона й почала вірити у знаки та містику.

"До того ж, завдяки ворожінню на судженого я побачила майбутнього чоловіка уві сні", - зізнається вона.

Руслана колись скористалася послугами покійного мольфара

Не збирається відзначати Хелловін і колишній коханий Ірини Білик Дмитро Коляденко.

"Це не нашенське свято, а американців, тому я не буду його відзначати", - заявляє телеведучий і хореограф.

"Хоча у присутність містичних збігів і вищих небесних сил я вірю. Ще коли у мене поганий настрій, я помітив, що світло може ні з того ні з сього вирубати, або ліфт зупинитися, або того гірше, хтось на рівному місці спіткнеться і впаде", - ділиться Коляденко.

"Правда, також я вмію і лікувати людей - покладу свою долоню до хворої голови і біль минає. Але я не хочу цим хвалитися, а то всі мої чудові здібності скінчаться", - додає він.

Коляденко Хелловін не святкуватиме, хоча раніше, схоже, не гребував

Нагадаємо, 31-го жовтня у Києві бомонд відгуляє заморське свято Хелловіну.

Стоп-кадр з відео "Ясновидящая", фото з "Сегодня" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів