Розинська повідомила, що активно займається сексом

28 грудня 2012, 10:35

Скандальна телеведуча Наталія Розинська, яка так і не пробилася за Ляшком у парламент, порівняла новоспеченого чоловіка Миколу Мельниченка з єдиною зіркою на небі. Також вона розповіла, як намагається бути хорошою дружиною.

Про свій шлюб і життя після отримання штампу в паспорті Розіта розповіла "E-motion".

Розинська переконує, що щаслива. Також білявка стверджує, що до неї завжди залицялися чоловіки, але ні за кого з них вона не хотіла вийти заміж. А от з Миколою Мельниченком це бажання у неї з'явилося.

"Зараз я дуже щаслива жінка. Мушу сказати, що сімейне життя я все-таки уявляла трошечки по-іншому. Але насправді нічого не змінилося, я так само можу приділяти час собі і тому, що я люблю. Єдине - відчуваю, що тепер я не одна. Якщо хтось ображає Миколу, то це все одно, що ображають мене і навпаки", - заявила Розинська.


Розинську штамп у паспорті ощасливив

Наталя запевняє, що чоловік поки що щоранку тішить її кавою в ліжко.

"Раніше я прокидалася вранці і робила собі каву. А тепер Коля кожного ранку прокидається раніше за мене, робить мені каву і приносить її у ліжко. Він мене будить обіймами і поцілунками", - хвалиться білявка, яка не соромиться особисте виносити на загал.

А ще Розіта поділилася, що новоспечений чоловік подарував їй до весілля прикраси.

"Він подарував мені гарні прикраси. Але найголовніше - це те, що він дарує мені щодня свою підтримку і кохання", - запевнила вона.

Сама ж Наталя збирається подарувати колишньому майору держохорони дитину, а то й двох дітей.

"Так, ми про це думаємо. Ми б хотіли народити одразу двох дітей, тому що дуже любимо малюків. Зараз над цим працюємо дуже активно, і я так відчуваю, що скоро це станеться", - попередила вона.

Мельниченко балує свою білявку кавою в ліжко

Нагадаємо, у першу шлюбну ніч ця підірвана парочка зламала диван.

"Так, правда (сміється). І мені дуже приємно, що, незважаючи на те, що ми разом вже чотири роки, окрім почуття ніжності, любові і взаємопідтримки, у нас збереглася пристрасть. І тепер ось ми чекаємо на майстра, який полагодить нам ліжко", - натякнула на бурхливі забави у ліжку Розіта.

А окрім того, що новоспечене подружжя активно займається сексом, Наталя розповіла і про те, що підтримує чоловіка не лише морально.

"Ви знаєте, коли він приходить додому втомлений і пригнічений, я зустрічаю його гарною вечерею - сама запікаю йому різні рибки, печу тортики, сирники. Також я готую йому теплу ванну і роблю масаж. У мене дуже гарно виходить робити масаж стоп ніг, який дуже корисний для людського організму", - запевнила Розинська, ніби рекламуючи свої таланти.

Розіта з екс-майором активно займаються сексом, аби завагітніти

От тільки в медовий місяць подружжя, нагадаємо, поки не випускають.

Коли ж все це закінчиться, у що я дуже вірю, ми поїдемо у медовий місяць. Я би хотіла, аби ми з Миколою полетіли в Індію, хочу відпочити на морі", - зітхнула скандальна білявка.

А поки що парочка вивчає 17 томів матеріалів справи і планували на Новий рік гайнути на захід України.

"Ми хотіли їхати до Львова до родичів. Але не хочемо тягнути за собою охоронців Миколи, яких приставили до нього зараз, адже вони теж люди, у них є сім'ї. Тому ми лишимося вдома. Зараз я обираю новорічне меню", - резюмувала Наталка.

Наталя мріє про Індію, але поки доводиться робити чоловікові масаж ніг і стояти коло плити

Нагадаємо, Розинська з Мельниченком побралися 8-го грудня.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів