Син депутатки Повалій згадав, як у нього сексу не вийшло

29 січня 2013, 17:37

Син депутатки від Партії регіонів Таїсії Повалій Денис відверто розповів, що одного разу в нього сексу не вийшло.

На таку відвертість музикант і єдине дитя співачки від першого шлюбу пішов, розповідаючи про автівки. Про це йдеться у відео сюжеті "ТСН. Особливе".

Музикант Денис Повалій планує пересісти на велосипед, бо дуже хоче схуднути. Хоча розлучатися зі своїм позашляховиком, на якому їздить останні п'ять років, теж не збирається. Для нього цей автомобіль наче друга домівка.

Як виявилося, Денис за кермом уже 13 років. І позашляховик - вже третя його машина. Втім, жодній з автівок він не готовий освідчуватися у коханні.


"Ну, я жінку люблю більше, скажу чесно. Безумовно вона мені подобається, мені комфортно в ній, але це як річ... Я з нею не розмовляю… Я навіть не знаю, що в неї під капотом", - каже депутатський син.

Денис Повалій хоче пересісти з "бехи" на велосипед, аби схуднути

Рідна тачка "BMW" Повалію подобається, але він мріє її вдосконалити.

"Я навіть думав зробити тюнінг, бо мені подобається остання модель більше Х3 (це передостання)... Я б хотів просто замовити собі фари від нової і вирізати для них спеціально нішу", - каже Денис.

Як зізнався парубок, найважливіше для нього - це комфорт.

"Нещодавно пробував вітчизняний автопром, намагався припаркувати, автомобіль "Daewoo Lanos"… Я вчився на шістці, "Жигулі". Так, щоб ви розуміли, "Жигулі" порівняно з "Деу Ланосом" була просто як, я не знаю, як космольот", - переконує Денис.

Свою тачку син регіоналки хотів відтюнінгувати

На думку Повалія, авто має бути великим.

"Ти можеш втиснути в автомобіль синтезатор, барабани, барабанщика, він залазить прямо в барабани свої", - каже музикант.

Та й про маленькі автівки у Дениса неприємні спогади, які стосуються інтимного життя.

"Я оце сів у "Тигру". Саджаю дівчину, кажу: "Роздягайся, знімай підбори". Знімаю, кидаю на заднє сидіння, воно відбивається і їй в обличчя, вона з фінгалом. Коротше, сексу не вийшло", - згадує син регіоналки Таї Повалій.

"Саджаю дівчину, кажу: "Роздягайся, знімай підбори". Знімаю, кидаю на заднє сидіння, воно відбивається і їй в обличчя, вона з фінгалом. Коротше, сексу не вийшло"

А найбільше дратують Дениса постійні затори у столиці. Але у пробках він навчився творити музику. Каже, навчився цьому у вітчима, продюсера і другого маминого чоловіка Ігоря Ліхути.

"Ти починаєш просто вистукувати на кермі. Це я у Ліхути, до речі, навчився. Він завжди їздив в машині і завжди вистукував якісь ритми, він же барабанщик, так що може навіть в педалі там постукати", - каже Повалій.

Окрім того, затори надихають Дениса не лише на створення музики, а й на поповнення словникового запасу. Зокрема, завдяки їм, він вивчив слово "тулізм".

"Є таке дуже розповсюджене явище, як тулізм - я його так назвав. Приїхали з Тули і тулимся. Чим більше машина, тим більше люди намагаються от так прямо в'їхати. До того ж, скло завжди затоноване, і ти не бачиш хто там, що там, а воно тулиться, лізе", - каже Повалій.

Також Денис зазначив, що він дуже чемний водій і, паркуючись, завжди лишає простір для пішоходів.

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів