Блохіна зустрічається зі спортсменом?

Четвер, 21 лютого 2013, 11:35

Дочка тренера київського "Динамо" Олега Блохіна Іріша недовго сумувала за своїм екс-чоловіком, репером Ларсоном. Дівчина знову світиться білосніжною американською посмішкою та запевняє, що вже не сама.

Крім того, Іра знайшла собі більш-менш підходяще заняття – вона допомагає мамі готуватися до чемпіонату з художньої гімнастики.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе".

За півроку після розлучення, Іріша Блохіна знову закохана та щаслива. Вона займається улюбленою справою та не спілкується з колишнім чоловіком Ларсоном.

Ірина не приховує, що в неї з'явився коханий, але його ім'я вона не називає.

"Це не публічна людина абсолютно", - каже Блохіна.

Мабуть, після розлучення з Ларсоном Блохіна стала мудрішою, тому не каже, хто її обранець

Втім, люди з близького оточення Іріші кажуть, що вона зустрічається з відомим спортсменом.

До того ж, на безіменному пальці білявки виблискує величезна обручка. Однак Іра пояснює це не заручинами.

"Це каблучка, я вам розповім. Коли мої батьки розлучилися, тато подарував мамі каблучку, і цей камінчик був у каблучці", - розповідає Блохіна.

 Каблучку Ірині подарувала мама

"Вона переробила і подарувала це мені, щоб я ніколи не забувала, що я дитина кохання. Я ношу на цьому пальці, можу змінити палець, це не страшно", - додає Іріша.

Як відомо, з Сергієм Ларкіним Блохіна була у шлюбі менше року. Вони побралися у листопаді 2011-го, а розлучилися у вересні 2012-го років. І зараз екс-подружжя не спілкується.

"Ми не перетиналися, ми не спілкувалися, мене він вітав з днем народження, я відповіла: Спасибі. Поки на даний момент так краще", - зазначає Ірина.

З Ларсоном Іра не підтримує зв'язок 

Вона запевняє, що наразі почувається чудово та отримує задоволення від роботи. Окрім намагань побудувати співочу та театральну кар’єру, Іріша бере участь у підготовці чемпіонату світу з художньої гімнастики, який відбудеться в Києві наприкінці літа.

Як виявилося, вона є головним постановником української збірної, тобто відповідає за творчу частину чемпіонату.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото "Медіаняні", фото каналу "Україна"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів