Блохіна хоче грати у театрі та знімати власне кіно

11 грудня 2012, 11:30

Виявляється, для дочки тренера київського "Динамо" Ірини Блохіної кар’єра співачки та телеведучої – не межа. Іріша зізналася, що збирається зняти власне кіно, але почне все ж таки з театру.

Крім того, Блохіна заявила, що, як і раніше, добре ставить до свого екс-чоловіка Сергія Ларкіна, і у їхньому нетривалому шлюбі не було зради.

Про все це дочка Блохіна розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Ірина не любить розповідати про своє особисте життя, але не змогла уникнути відповіді на запитання ведучої про причину розлучення з Ларсоном.


"Ми сміливо зробили наступний крок, так само, як і перший", - сказала Іріша, маючи на увазі швидке одруження після 4-х місяців знайомства.

Розлучення для Блохіної було сміливим кроком

Крім того, за словами Блохіною, рішення розлучитися було обопільне, і Ларсон досі є дорогою людиною для неї.

"…Все що я раніше казала – мої слова не змінилися, я так само ставлюся до людини, як і ставилася. Ця людина завжди буде дуже дорога, не можна просто так взяти і вирвати із серця", - зауважила Ірина.

"Я би таке рішення після 4-х місяців знайомства ніколи не прийняла б, якби я не вірила у людину. У мене немає нічого поганого на його адресу казати. Як ставилася до нього добре, так і ставлюся…" - зазначила співачка.

Тоді ведуча припустила, що, можливо, причиною розлучення стала зрада. Однак Блохіна, яка багато років жила в Америці, не знала російського перекладу слова "зрада". А коли дізналася, то спростувала припущення Осадчої.

"Зради? У наших стосунках такого не було. У нас інша ситуація була, і справа не в цьому", - відповіла Іріша, трохи замислившись.

Почувши запитання про зраду, Блохіна на якусь мить замислилася та опустила очі

Цікавою була також відповідь Блохіної на запитання про те, яким чином вона погодилася на роль повії в американському серіалі "Два з половиною чоловіки"

"Укладаючи контракт, підписуєшся на одне, а коли вже підписав, виходить зовсім інше… Для мене це був урок. Люди побачили те, що побачили…", - виправдалася Іріша.

Це кадр із серіалу "Два з половиною чоловіки", де Іріша (ліворуч) зіграла повію

Втім, незважаючи на не дуже вдалі ролі у кіно, Блохіна має грандіозні плани на майбутнє.

"Найняти свою команду, зробити свою компанію, Але почати хочу з театру, знову ж таки. Розкажу маленьку таємницю. Тобто все почнеться з театру", - зізналася Іра.

Невтомна Блохіна має намір спробувати себе ще й у театрі

Тоді ведуча запитала, яким чином Блохіна збирається встигати бути і співачкою, і телеведучою, і постановником номерів для художньої гімнастики.

"Знаєте, у цій спідниці 99 шарів. Поступово треба розкривати це. Це поступовий процес, не можна усе одразу. Воно розкривається, як бутончик", - сказала Іріша.

Свою діяльність Іра порівняла з багатьма шарами цієї сукні, які треба розкривати поступово

Стоп-кадри з відео "Світського життя", фото "Bestin.ua", стоп-кадр з YouTube та фото на титулці "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів