Медведчук розповів, як вітатиме дружину з ювілеєм

4 березня 2013, 14:55

Колишній голова адміністрації президента Віктор Медведчук наприкінці квітня вітатиме свою дружину, телеведучу Оксану Марченко, із 40-річчям.

Політик не зізнається, що саме подарує коханій, але запевняє, що свято відбудеться на найвищому рівні.

Про це Медведчук розповів Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

28-го квітня найкрасивіша жінка 2011-го року Оксана Марченко святкуватиме ювілей. Її чоловік Віктор Медведчук не зізнався, що саме даруватиме коханій.


"День народження Оксани Михайлівни – свято для мене та наших дітей і є беззаперечним фактом, тому ювілей, я не буду говорити, скільки років, тому що це може дозволити собі тільки чоловік, я хочу сказати, що буду вітати її квітами, подарунком, а головне – своєю любов'ю", - запевнив політик.

"Все буде на найвищому рівні, як і передбачає те, з яким ставленням ми всі, я маю на увазі усіх членів сім'ї, відносимося до моєї дружини, моєї коханої, дочки, мами", - наголосив Віктор Володимирович.

Медведчук зауважив, що його ані трохи не зачіпає, коли кажуть "Оксана Марченко з чоловіком", і навіть не називають його прізвище

Ведуча зауважила, що політик любить дарувати жінці коштовності, і коли Оксана їх одягає на зйомки шоу, за нею ходять три охоронця.

"Ці охоронці охороняють не прикраси, а дивляться, щоб не було ніяких випадків по відношенню, в тому числі, і до Оксани. А щодо прикрас і всього іншого, це поки що секрет", - зазначив Медведчук, маючи на увазі подарунок на ювілей.

Звичайно ж, не можна було не згадати про кумів політика – Володимира Путіна та Світлану Медведєву. Тому ведуча запитала, чи приїдуть вони на ювілей до Марченко.

"Люди, до яких ми з великою повагою ставимося, навряд чи можуть приїхати просто так в іншу державу. На жаль, це так. Тому вони обов’язково поздоровляють, але, на жаль, не завжди своєю присутністю", - сказав Медведчук.

Путін і Медведєва не приїдуть на день народження Марченко

Як відомо, влітку у мережі поширили відеозапис того, як російський президент Путін завітав на дачу до Медведчука. А ось приїздів колишньої першої леді Росії Світлани Медведєвої ніхто не бачив.

"Ми зустрічаємося зі Світланою і у Москві, і в Києві , і вона завжди поздоровляє і нас, тобто мене і Оксану, з днями народження і безумовно свою хрещеницю", - повідомив Медведчук.

За його словами, Медведєва дарує своїй похресниці переважно іграшки.

Що ж до старшого сина Оксани, якого Віктор усиновив, то він зараз вчиться у Швейцарії.

Старшого сина Медведчук з Марченко відправили закордон

"Це було його бажання. А зважаючи на наші можливості, наша сім'я змогла собі це дозволити", - прокоментував політик.

На зауваження про його гучне повернення у політику напередодні президентських виборів 2012-го року, Медведчук сказав:

"Гучне? Угу, ну добре… Портрет висів не у зв’язку з виборами, а у зв’язку з тим, що я повернувся до громадсько-політичної діяльності".

Під час передвиборної кампанії такі бігборди "прикрашали" київські вулиці

Як відомо, торік Медведчук вразив усіх своїм виглядом, адже він дуже схуд. Тоді ще ходили чутки, що політик захворів.

"Я зробив із собою десь років 3-4 тому, коли дійсно зайнявся спортом, зайнявся особистим здоров'ям і зрозумів, що життя – це не тільки робота, не тільки бізнес, не тільки якісь політичні цілі або досягнення, а це ще й особисте життя. І я зміг продемонструвати волю до того, щоб займатися спортом і змінити в тому числі свою зовнішність", - сказав Віктор Володимирович.

"В мене вага торік була приблизно 84, зараз 84-85. Бігаю щодня 5 кілометрів вранці і через день займаюся в залі", - додав він те саме, що й торік.

Нагадаємо, торік Віктор Медведчук образився на коментаторів ТаблоID та поділився рецептом схудення.

Фото "Дусі", "Bestin.ua", "Медіаняні", фото з блогу Павла Шеремета на "УП"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів