Медведчук образився і дав рецепт від ожиріння

14 березня 2012, 13:26

Колишній голова адміністрації президента при Леоніді Кучмі Віктор Медведчук образився на коментаторів ТаблоIDа і дав свій рецепт від ожиріння.

Думками на рахунок коментарів на свою адресу і порадою з фізпідготовки Медведчук поділився на своїй сторінці у соцмережі Live Journal.

Зачепила Медведчука стаття про те, як він старається нейтралізувати залицяльників своєї дружини Оксани Марченко.

"На Таблоїді вивісили моє інтерв'ю з Катею Осадчою. Про його суть не буду - для нормальної людини непросто говорити на камеру про любов і кохану жінку. Але чим славна нинішня "Українська правда", сторінкою від якої є Таблоїд, то це своїми, м'яко кажучи... коментаторами", - почав був ділитися думками Медведчук.


Як видно, коментатори сайту не на жарт обурили одіозного політика.

"От уже точно - живуть в інтернеті люди, які не знають, що є життя і любов. Шкода таких. Насправді це не я "жертва" чорного піару, а саме вони ... Тому всі коментарі про моє особисте життя і надалі залишаться без моєї уваги. Нехай пишуть, це право кожного витрачати своє життя на власний розсуд", - резюмував він.

Медведчука зачепили коментатори ТаблоIDа

Окрім того, 57-річного Медведчука зачепила реакція людей на те, що він не страждає на ожиріння.

"Я майже 6 років не відвідував публічні тусовки. І така реакція людей на те, що я досі не заплив жиром, щонайменше для мене, здалася дивною. Звичайно, за ці роки у мене було достатньо часу, щоб займатися собою. Але я й раніше, як мені здавалося, не давав приводу думати, що я в поганій фізичній формі", - наголосив він.

Заразом чолов‘яга поділився і порадою, як скидати вагу.

"А рецепт, як позбутися зайвого жиру дуже простий: рано вранці, всього лише сім разів на тиждень, треба витратити півгодини і пробігти якихось п'ять кілометрів; до цього треба обов'язково додати п'ять тренувань на тиждень в залі", - попередив він.

Віктор знає рецепт, як позбутися зайвого жиру

"Коли ваша норма з підняття заліза за одне заняття складе 45 тонн, вважайте, що ви вже в тонусі. І ще: при такому навантаженні можете забути про всі дієти і їжте, що хочете", - заохотив політик.

Судячи зі слів Медведчука, він, виходить, за одне заняття мав би робити 450 повторів підняття заліза вагою по 100 кілограмів. А це, як не крути, забагато. Скидається, на синдром Януковича, який заявив, що намагається щодня плавати по 5 кілометрів у басейні.

А наостанок на своїй сторінці у Живому журналі Медведчук зізнався, що докори стосовно мови спілкування звучать образливо.

"І ще одна тема. Когось досі дратує, що я дозволяю собі говорити російською мовою. Для мене українська мова така ж рідна, як і російська. Але дорікати людині за те, що вона говорить мовою, якою думає - це неправильно", - впевнений він.

Медведчук натякає, що тягає по 45 тонн заліза за одне заняття

"Спочатку комусь не подобається, як хтось говорить, потім - що говорить, потім - як думає, потім - "вирішення національного питання"... Вірю, що прийде час і за такі речі люди будуть нести реальну відповідальність. Це не так необразливо, як здається", - натякнув чоловік Марченко.

До слова, як зауважила "Українська правда", Медведчук напередодні виборів стає просто таки монстром соціальних мереж. Адже окрім блогу у Live Journal, він завів сторінку на Facebook на Twitter.

Фото Олександра Лобанова для ТаблоID, а також фото з Facebook Медведчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів