Кличко: Без жінок життя нецікаве

6 березня 2013, 15:13

Боксер та політик Віталій Кличко не часто з’являється на телебаченні зі своєю дружиною Наталею.

Але напередодні 8-го березня подружжя разом дало інтерв’ю "Сніданку з 1+1".

Віталій з Наталею розповіли, чому живуть в Україні, а не закордоном і як до переїздів ставляться їхні діти. Крім того, Віталій заявив, що завдяки жінкам його життя є цікавим.

За словами дружини Кличка, у них класична сім’я, в якій жінка готує сніданки та займається дітьми. Хоча зазвичай Віталій прокидається першим.


Взагалі, боксер зізнається, що жінки у його родині – найголовніше.

"Мати –це найголовніша людина. Жінка, донька. Без жінок, я впевнений в тому, життя буде нецікавим, Я дуже щасливий, що у мене є дружина, що у мене є донька, що у мене є мама. І коли вся сім’я збирається разом… Знаєте, якби я був поетом, такими словами б зміг сказати такі цікаві речі, але емоції дуже тяжко висловити", - зізнався лідер партії "Удар".

Віталій прокидається першим, але сніданки не готує

За словами Віталія, дуже важко протягом 17-ти років, саме стільки вони з дружиною разом, підтримувати романтику у стосунках.

"Дуже важливо давати позитивні емоції. Без емоцій життя не цікаве. І 17 років ці емоції потрібно підтримувати. Дуже гарно, коли можна подорожувати разом, дуже гарно, коли можливо визвати емоції. Але з часом це стає складніше", - сказав спортсмен.

На запитання про те, чого його навчила дружина, Віталій зауважив:

"Коли я одягаюсь і хочу вийти, я іду за порадою: "Ну як я виглядаю?" Вона сканером так дивиться, каже: "Так, це не підходить, зміни краватку".

Наталя дає поради Віталію стосовно одягу

"Це правда. У мого чоловіка дуже добрий смак, але якщо йому потрібна порада, то я завжди рада допомогти, мені подобається, коли мій чоловік виглядає добре", - додала Наталя.

Втім, через особливі розміри Віталія, одяг дружина сама йому не купує.

"Придбати сорочку не можу, тому що розмір нестандартний. Кілька разів намагалася зробити йому подарунки, купувала пуловер… Тому весь одяг зроблений під нього", - пояснює жінка Кличка.

Але сама не купує сорочки чоловікові, бо в нього нестандартний розмір

Як відомо, ще кілька років тому Віталій не розмовляв українською. Але зараз робить це досить вправно.

"Колись маленьким хлопчиком я був дуже щасливий, тому що був звільнений від вивчення української мови, як з родини військового службовця, такі за радянських часів були правила. Але трошки пізніше я зрозумів, що мова – це дуже важливо. Тому вже дорослою людиною вивчав. Вивчав англійську, німецьку. І якщо бажання є, є мовне середовище, то немає проблем, можна говорити будь-якою мовою, особливо рідною мовою", - поділився боксер.

Кличко вже дорослим вивчав мови

На запитання однієї з телеглядачок про те, де комфортніше - у спорті чи в політиці, Кличко відповів:

"У спорті є чіткі правила, не таємниця – можна жити закордоном, там дороги краще, там умови, стандарти життя набагато краще, але я з України, я не хочу жити закордоном. Але знаю, за якими правилами живуть люди закордоном і їх можна дуже швидко реалізувати на батьківщині", - зауважив політик.

"У мене була можливість дивитися на інші країни, які мали однакові стартові можливості , Польща, Чехія, Угорщина, Словаччина, я повертаюся у ці країни і ставлю собі запитання: "Чому вони змогли, а ми не можемо?" І знаєте, можна чекати, а можна взяти на себе відповідальність та робити усе, щоб змінити", - додав Віталій.

Кличко не їде з України, бо має надію її змінити

До того ж, дружина і діти спортсмена також не проти життя на батьківщині.

"Ви знаєте, ніколи не ставила цього питання, тому що ми подорожували з моменту народження першої нашої дитини. З того часу ми ніколи не зупинялися, тому для мене не стоїть таке питання. Ми навчаємося там, де перебуває мій чоловік", - поділилася жінка.

Наталя і діти завжди живуть там, де живе Віталій

"У нас діти дуже глобальні. Якщо ми на Україні, ми живемо і навчаємося на Україні, якщо Німеччина – була Німеччина. Я дуже рада, що в наших дітей нема цього бар’єру, нема цієї грані. Це нові діти нового покоління", - наголосила дружина Кличка.

Нагадаємо, раніше Віталій казав, що хоче, аби його діти навчалися у Гарварді. А на новий рік Кличко-старший подарував своїм нащадкам планшети.

Стоп-кадри з відео "1+1" на YouTube та фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів