Литовченко: Я дуже люблю свою роботу

12 березня 2013, 11:47

Колишня модель Влада Литовченко запевняє, що чудово почувається у статусі холостячки. Вона намагається бути щасливою на самоті та дуже хоче досягти ефекту від своєї роботи у Лаврі.

Крім того, Влада відмовляється коментувати своє особисте життя і конфлікт с екс-директором Києво-Печерського заповідника Вікторією Лісничою.

Як зазначає "ТСН", останнім часом Литовченко часто бачать на світських заходах, але не з чоловіками, а з подругами.

До того ж, незабаром Влада збирається поїхати відпочивати до США на самоті.


"Планую за два тижні з'їздити відпочити нарешті. Буду їхати до Америки. Я буду у Нью-Йорку, у Маямі і потім Сан-Хуань. Я люблю мандрувати одна", - зізналася Литовченко.

Також, в інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя" Влада розповіла, як видобуває у собі позитив.

"Я і так щаслива. Є різні моменти життя, і іноді навіть корисно побути самій", - впевнена працівниця Лаври.

Про цю сукню на церемонії "Viva! Найкрасивіші-2012" Влада сказала: "Так мене побачив дизайнер, і мені сподобалося. Тому що я подивилася, що в мене весь одяг або чорний, або синій, або зелений. Білої сункі в мене ніколи ще не було. Навіть на весіллі"

"Взагалі, кохання – це найбільш творче почуття та енергія, яка є. Усі люди борються за те, щоб мати кохання. Я намагаюсь видобути у собі ці якості, оці нові емоції, цей позитив, який має бути для того, щоб взагалі жити. Тобто не почуватися овочем, а просто бути людиною, яка може усе", - зазначила Влада.

На запитання про те, чи є зараз поруч із нею коханий чоловік, Литовченко сказала:

"Я не коментую ситуацію відносно того, чи є у мене кохана людина. Найголовніше, що в мене є діти, я відбулася як мати. І мої дівчата надихають мене на найкраще. А усе інше залежить від того, заслуговую я на це чи ні. Якщо заслуговую, зі мною поруч буде той чоловік, якого я достойна, якщо ні – то я буду одна".

Влада пишається тим, що має двох доньок

Як відомо, нещодавно Влада змінила прізвище з Прокаєвої на Литовченко. Ведуча запитала про те, як на це відреагував колишній чоловік Ігор Литовченко.

"Я просто більш чесна жінка стосовно інших жінок, які, можливо, живуть у громадянських шлюбах, перебувають в інших стосунках, які, скажімо, мають своє дівоче прізвище. Я мала прізвища своїх чоловіків, які були офіційними. Мені захотілося так, щоб я була Литовченко. Відносно того, згоден мій колишній чоловік чи ні – є закон, є моє право на те, щоб мати це прізвище", - заявила жіночка.

Також Влада ще раз наголосила, що дуже любить свою роботу у Лаврі та хоче, щоб її залишили у спокої.

"Я дуже люблю свою роботу. Я дуже хочу, щоб від моєї співпраці з Києво-Печерським заповідником був дійсно ефект. Я хочу, щоб мене залишили у спокої журналісти і надали мені можливість працювати", - сказала Литовченко.

Влада просить залишити її у спокої

Що ж до конфлікту з екс-директором заповідника Вікторією Лісничою, то про неї Влада відмовилася говорити погано.

"Буде абсолютно не правильно, якщо я буду зараз, тим більше за її спиною, казати якісь негативні слова на її адресу", - зауважила Влада.

На ремарку ведучої про те, що Ліснича відкрито називає її брехухою, Литовченко зазначила:

"Кожна людина має свою культуру. Кожна людина має своє право на висловлення. На жаль, наша співпраця з нею як з генеральним директором Києво-Печерського заповідника не відбулося. Але зараз в нас новий гендиректор".

Литовченко більше не коментує конфлікт з Лісничою

Фото "Bestin.ua", стоп-кадр з відео "ТСН" та фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів