Екс-директор Лаври: Прокаєва - гарна акторка

13 серпня 2012, 11:21

Колишня директорка Києво-Печерської лаври Вікторія Ліснича, яку звільнили минулого тижня, заявила, що в п'ятницю 9-го серпня відбулося "захоплення" відділу кадрів заповідника.

Також пані Ліснича каже, що до цього причетний родич міністра культури Михайла Кулиняка, пише "Сегодня".

За словами Лісничої, звільнені співробітники Лаври захопили відділ кадрів, і серед них був родич Кулиняка.

"Це дуже важливо, я хочу підкреслити", - заявила ображена жінка.


"Ситуація дивна, особливо для колективу. Адже на зборах з колективом заповідника міністр пообіцяв, що ситуацію обговорить Наглядова рада Лаври 14-го серпня. Ніхто нічого не розуміє", - додала Ліснича.

Ліснича обурена тим, що її звільнили і не збирається кидати цю справу просто так

"Хоч я на лікарняному, робота в нас не припинена, ми розробили структуру й штатний розклад, зручний для колективу, а не для міністерства", - зазначила Вікторія.

Цікаво, що екс-колеги розповіли Лісничій про те, як у день її звільнення в Лавру вдарила блискавка та згоріло обладнання.

"Це знак Божий! Я б хотіла, щоб за колектив Лаври заступилися президент і прем'єр. А Влада Володимирівна - гарна актриса. Хоча я їй так довіряла ..." - ледь не плачучи розповіла екс-директорка.

При цьому видання відзначає, що міністр Культури Кулиняк не коментує факт причетності до "захоплення відділу кадрів" свого родича.

Як відомо, Мінкульт звільнив Лісничу після того, як вона не змогла усунути недоліки у своїй роботі, встановлені після перевірки.

Фото з сайту Лісничої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів