У Ротару в дитинстві боліла голова від вина

14 березня 2013, 17:11

Співачка Софія Ротару, як відомо, має велику родину. Нещодавно усі брати і сестри Ротару зібралися у своєму рідному селі Маршинці на святкування ювілею молодшого брата Анатолія.

У родинному колі, під вино і танці співачка загадала, як у дитинстві носила вино з льоху до святкового столу.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Село Маршинці знаходиться у 30-ти кілометрах від Чернівців. Тепер там мешкають барти Софії Михайлівни Євген та Анатолій.


Ротару зізнається, що не може проїжджати Чернівецьку область без сліз.

"Ми аплодуємо, кричимо: "Ура. Ми вдома", - каже зірка.

Це будинок, в якому мешкає брат співачки Євген
А це вілла Анатолія. Він власник заводу з переробки поліетилену

За столом зі всіма своїми найближчими людьми Софія Михайлівна загадала дитячі роки.

"Нас було шестеро дітей у родині. Батькам було дуже важко. День та ніч вони проводили в полі. Тож нам з братами і сестрами доводилося виховувати одне одного. Кожен мав свій шматок роботи. Хтось прибирав у хаті, хтось готував їсти, хтось поливав у городі влітку, хтось пас корів та доїв", - розповіла Ротару.

Софія з братом Анатолієм

Тепер співачка навчає хатній роботі свою онучку Соню.

"Вона дуже любить Маршинці. Вона приїздить сюди, вона просто у захваті від усього. Вона любить допомагати мені у городі, вона усе мріє, щоб я якусь тварину завела… Я кажу – корову неможливо утримувати у нас в Києві", - поділилася Ротару.

Сестри та племінниця Ротару

За словами співачки, її покійний чоловік Анатолій теж дуже любив її рідне село. Коли вони приїздили, він завжди допомагав татові Ротару.

Батьки співачки

Батько артистки, Михайло Федорович, був виноробом. 16 років він працював головним бригадиром на винному заводі.

"Коли до нас приходили гості, батько посилав мене за вином до льоху. А тоді ж як набирали вино: стояла діжка, до неї йшов шланг. Треба було висмоктати вино і налити його у графин. Я тоді ще думала, чому щоразу, як я набираю вино, у мене страшенно боліла голова", - згадала Ротару.

Щоб набрати вина з діжки, треба було висмоктати його у шланг
А потім вже наповнити глечик

До речі, це вперше, коли Софія Михайлівна показала свою родину у повному складі. До цього усі бачили, переважно, її меншу сестру Аруріку, яка теж намагался зробити співочку кар’єру.

Найближчі родичі Софії Ротару

Ну і, звісно ж, всім відомий син і водночас менеджер Ротару – Руслан Євдокименко - та його дружина Світлана. Їх можна часто бачити на світських заходах, але на ювілеї дядька їх не було.

Уся родина в зборі

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото з офіційного сайту Ротару

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів