Андре Тан: Я не з тих мужиків, які гуляють наліво

18 березня 2013, 11:21

Дизайнер Андре Тан, якого колись зараховували до табору чоловіків з нетрадиційною орієнтацією, запевняє, що він не з тих, хто любить гуляти наліво.

Андре вже півроку одружений з Аліною Харечко та наголошує, що кохає свою дружину.

Крім того, Андре змінив стиль Аліни на 90 відсотків і вирішує, як вона має виглядати.

Про все це дизайнер розповів Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".


Як відомо, у листопаді Тан одружився з Аліною Харечко на Мальдівах. А пропозицію взяти шлюб жінка отримала в Україні, у день свого народження.

"Одного разу вона залишилася в мене ночувати і все – більше не поїхала. Півтора року ми прожили разом, а потім я сказав: "Давай вже якось розпишемося". Вона мені каже: "Я хочу, щоб мені зробили красиву пропозицію, щоб мені було не соромно розповісти це своїм дітям", - поділився модельєр.

Андре перший запропонував офіційний шлюб Аліні

Тож Андре замовив корабель, на якому і освідчився коханій.

"На кораблі був капітан, це було під Києвом, я замовив стіл, приємну музику… Цього дня в Аліни був день народження, і ось я вирішив зробити день народження і одразу освідчення", - розповів Тан.

Варто зауважити, що перш ніж провести церемонію на Мальдівах, пара розписалася в Києві. Тож їхній шлюб є офіційним.

"Ми спочатку розписалися в Україні, а потім після цього ми поїхали на Мальдіви. Єдиний раз у своєму житті я був свідком на весіллі, де мені треба було цілуватися з подружкою нареченої, ці рушники, ці ляльки на самоварі у цих сукнях. Я сказав, що я не хочу такого весілля, це було 10 років тому. Ось я собі таке весілля вигадав і таке отримав", - зауважив Андрій, як насправді звати дизайнера.

Андре з самого початку був проти традиційного весілля

На весілля Аліна отримала багато подарунків від Андре.

"Їй дуже сподобалася одна каблучка та прикраса, а потім я подарував їй до цього гарнітура ще й сережки. Потім "лубутени" вона попросила. Ви, дівчата, такі охочі до сумок, до взуття, до всього такого", - сміючись зазначив Тан.

Цікаво, що, як тільки Андре з Аліною почали жити разом, дизайнер почав змінювати стиль коханої.

"Її усі не впізнали після того, як півтора роки тому ми почали жити разом. Тому що я викинув 90 відсотків її гардероба, всю білизну, усі парфуми, сказав – тепер ти будеш пахнути так, тепер ти будеш вдягатися так, і виглядати ти будеш тільки так", - розповів дизайнер.

Тепер Аліна виглядає саме так, як хоче чоловік

Що ж до чуток про нетрадиційну орієнтацію Тана, то він нібито і спростував їх своїм шлюбом з жінкою. Але на запитання ведучої про це Андре відповів наступне:

"Якщо я люблю людину, чому я маю відтягувати, думати? Мені комфортно, їй комфортно, чому ми маємо відкладати це? Я не з тих чоловіків, які полюбляють гуляти, наліво ходити".

Нагадаємо, нещодавно подейкували, що Тан незабаром стане батьком. Але дизайнер спростував ці чутки.

Фото "Bestin.ua", "Гламурчіка" та "Hochu.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів