Біатлоністка Підгрушна розповіла про гонки та показала зброю. ВІДЕО

27 березня 2013, 11:03

Чемпіонка світу з біатлону та капітан збірної України Олена Підгрушна зізнається, що бувають такі змагання, коли нічого не відчуваєш, ні про що не думаєш та біжиш на автопілоті.

Вона також зауважила, що рушниця для біатлону важливіша за лижі та показала, як ця зброя працює.

У програмі "Проти ночі з Павлом Шереметом" спортсменка також оголосила дату свого майбутнього весілля.

За словами Олени, яка в лютому стала чемпіонкою світу, іноді під час змагання вона взагалі ні про що не думає, а лише бачить фінішну пряму.


"Знаєте, коли біжиш останні 100 метрів, там вже нічого не відчуваєш, ти бачиш лише фінішну пряму. Не завжди про щось думаєш, іноді бувають гонки, що пробігаєш на автопілоті й немає абсолютно ніяких думок, хіба що перед стрільбою думаєш, що треба подивитися на прапорці чи ще щось", - розповіла Підгрушна.

Підгрушна зізналася, що іноді біжить на автопілоті

"В інших гонках, коли починається якась тактична боротьба, коли треба за кимось триматися чи когось пропустити, догнати й обігнати, тоді вже думаєш під час бігу", - додала спортсменка.

Олена завітала на програму зі своєю зброєю, яка важить понад 4 кілограми, та показала, як нею треба користуватися.

"Взагалі є два положення стрільби – лежачи і стоячи. Якщо лежачи (це, як правило, перший або другий рубіж) – то використовують першу обойму. Коли я приїхала на рубіж, відкриваю заглушку, відкриваю шторку і затвор. Потім вставляю обойму, яка має 5 патронів. Тоді прицілююсь і стріляю", - поділилася Підгрушна.

"Кожен спортсмен індивідуально використовує дихання – чи на піввдиху, чи на піввидиху, через один чи два вдихи", - додала біатлоністка.

Також Олена зазначила, що рушницю підганяють індивідуально під спортсмена, щоб під час бігу вона не била його по спині.

"Ми вибираємо різні ремені – ширші, вужчі, тонші. Ми її не відчуваємо, крім того, звикаємо до неї", - сказала Підгрушна.

В лютому цього року Олена виборола золото у спринті в Чехії

Крім того, Олена зауважила, що рушниця є важливішою за лижі, бо її важче замінити.

Як повідомлялося раніше, Підгрушна заручена з депутатом від партії "Свобода" Олексієм Кайдою. Їхнє весілля відбудеться 26-го травня, зізналася Олена.

Підгрушна заручена з депутатом Кайдою, а 26-го травня пара має обружитися

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео ТВІ з YouTube, фото з сайту Biathlon.com.ua, Zz.te.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів