Сумська про чоловіка: Ми всі від нього мліємо

28 березня 2013, 11:16

Актриса Ольга Сумська не приховує, що у захваті від свого чоловіка Віталія Борисюка. Розповідаючи про нього, зірка світиться від щастя та розхвалює вміння свого коханого.

Також Ольга не без задоволення зізнається, що до неї залицяються молоді чоловіки, які годяться їй у сини.

Про це Сумьска розповіла "E-motion".

Нещодавно Ольга зі старшою донькою Тонею відпочивали в Еміратах. На запитання, чи легко їх самих відпустив Борисюк, Сумська сказала, що він не дуже ревнивий.


До того ж, за словами актриси, в Еміратах до неї ніхто не чіплявся.

"А що з тих чоловіків візьмеш... Вони до мене не чіплялися, я вже не в тій категорії. Були й такі, які дуже вже дивилися, але у будь-якого колоритного арабського чоловіка є свій гарем", - зазначила Сумська.

Сумська вважає, що вже вийшла з тієї категорії, коли до неї могли б чіплятися чоловіки просто на вулиці

Втім, якщо до Олі підходять молодші чоловіки, Борисюк одразу реагує.

"Він не дуже ревнивий. Але от якщо підходять представники молодого покоління, тоді я бачу справжній живий вогник в очах. Він підходить, уважно дивиться на мене, ніби говорить: "Я не зрозумів, що тут відбувається?" – розповіла акторка.

"Дуже дивно, але саме ті хлопці, що годяться мені в сини, проявляють до мене найбільший інтерес", - кокетливо додала Сумська.

Ольга також похвалилася, що її чоловік добре куховарить і балує своїх дівчат калорійною смакотою.

"Оскільки Віталій у нас майстер випічки, то і балує мене пирогами і тортиками, які робить, відповідно, власноруч. А ще він у нас паски пече", - зазначила Ольга.

Борисюк "псує" фігуру своїх дівчат

Що ж до подарунків, то Сумська діє за усім відомим принципом.

"Я, до речі, переконалася, що приказка "Як привітаєш чоловіка на 23-тє лютого, те саме отримаєш на 8-ме березня" - правдива. Я йому подарувала набір супер-кремів антивікових. Ви не повірите, у відповідь я отримала те саме", - зізналася Оля.

А на зауваження про те, що їм пощастило з батьком сімейства, Сумська вимовила:

"Та ви що, ми мліємо просто!".

Сумська дарує чоловікові антивікову косметику

Розмірковуючи про власні недоліки, Ольга розповіла про свою доступність.

"Я часто дивуюся, як деякі жінки ніби й не красуні, але тим не менш активні, привабливі й мають попит у чоловічої статі. Як говорила Коко Шанель: "Жінка, яка не стала красунею до 30 років, дурна". У собі мені не подобається надмірна доступність і простота. Я як раз із цим борюся", - поділилася Сумська.

"Я дуже контактна і довірлива. Часто люди залазять на голову, та ще й ноги спустять. У своєму житті я дуже обпікалася", - додала актриса.

Ольга страждає від власної доступності

Також, в інтерв’ю "ТСН. Особливе", Сумська з Борисюком поділилися рецептами від забобонів, що супроводжують їх на театральній сцені.

Ольга від "поганого ока" носить на бюстгальтері шпильку, а іноді й не одну.

"Вішаємо зліва вниз голівкою. Вона завжди зі мною і не одна. Іноді, коли складна аудиторія, можна обвішати весь одяг і очепити", - каже акторка.

А Борисюк забиває цвях у кутку сцени театру на удачу.

Фото "Tochka.net", з Facebook Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів