Сумська повезла доньку в Емірати, щоб нагадати про зорі

19 лютого 2013, 13:40

Актриса Ольга Сумська вирішила піти по слідах співака Віталія Козловського та поїхала відпочивати в Емірати. Щоправда, вона обрала не улюблений всіма Дубаї, а наймолодший емірат - Фуджейру.

Цікаво, що компанію Ользі склав не чоловік Віталій Брисюк, а старша донька Антоніна Паперна, з якою актриса останнім часом бачиться рідко.

Світлинами з подорожі Сумська поділилася з ТаблоID.

"Довго думали, де б відпочити і обрали Фуджейру, щоправда, їхати від Дубаїв 180 км, але мали чисте повітря, гори і море, а до мегаполісу з'їздили на екскурсію", - розповіла Ольга.


За її словами, вона вже давненько не відпочивала. Хоча й нещодавно була у Вероні. А її донька взагалі забула, які на вигляд зорі. Тож матуся вирішила нагадати.

"Я не відпочивала понад рік, бо мала багато зйомок у кіно, а Тоня якось мені сказала, що забула, як виглядають зорі, бо в Москві, де зараз навчається на 2-му курсі, у Щукінському училищі солдатський режим, ми з нею спілкуємося здебільшого в скайпі. От і вирішила зробити дитині подарунок", - поділилася Сумська.

Втім, Оля, певно, забула, що у травні минулого року відпочивала з чоловіком в Ізраїлі.

Сумська зробила доньці подарунок - відпочинок в ОАЕ

"Індійський океан не такий небезпечний, як здається... Перед від'їздом мене вжалила якась величезна медуза, наче струмом жахнуло, опіки не сходили півдоби. А у воді цих потвор взагалі не видно", - пожалілася Сумська

Морем та кліматом дівчата залишилися задоволені, а ось шопінгу в них не вийшло.

"Розраховували насолодитися славнозвісним шопінгом, але ціни відлякували, і це в сезон знижок. Нас попереджали, що місто дороге, але щоб настільки", - зазначила Ольга.

Ольга не лише ніжилася під сонечком на пляжі, але й їздила на екскурсії
Зокрема, відвідала славнозвісний акваріум
Тоня відпочила від навчання разом із зірковою матусею

Фото Ольги Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів