Сумська повезла доньку в Емірати, щоб нагадати про зорі

Вівторок, 19 лютого 2013, 13:40

Актриса Ольга Сумська вирішила піти по слідах співака Віталія Козловського та поїхала відпочивати в Емірати. Щоправда, вона обрала не улюблений всіма Дубаї, а наймолодший емірат - Фуджейру.

Цікаво, що компанію Ользі склав не чоловік Віталій Брисюк, а старша донька Антоніна Паперна, з якою актриса останнім часом бачиться рідко.

Світлинами з подорожі Сумська поділилася з ТаблоID.

"Довго думали, де б відпочити і обрали Фуджейру, щоправда, їхати від Дубаїв 180 км, але мали чисте повітря, гори і море, а до мегаполісу з'їздили на екскурсію", - розповіла Ольга.

За її словами, вона вже давненько не відпочивала. Хоча й нещодавно була у Вероні. А її донька взагалі забула, які на вигляд зорі. Тож матуся вирішила нагадати.

"Я не відпочивала понад рік, бо мала багато зйомок у кіно, а Тоня якось мені сказала, що забула, як виглядають зорі, бо в Москві, де зараз навчається на 2-му курсі, у Щукінському училищі солдатський режим, ми з нею спілкуємося здебільшого в скайпі. От і вирішила зробити дитині подарунок", - поділилася Сумська.

Втім, Оля, певно, забула, що у травні минулого року відпочивала з чоловіком в Ізраїлі

Сумська зробила доньці подарунок - відпочинок в ОАЕ 

"Індійський океан не такий небезпечний, як здається... Перед від'їздом мене вжалила якась величезна медуза, наче струмом жахнуло, опіки не сходили півдоби. А у воді цих потвор взагалі не видно", - пожалілася Сумська

Морем та кліматом дівчата залишилися задоволені, а ось шопінгу в них не вийшло.

"Розраховували насолодитися славнозвісним шопінгом, але ціни відлякували, і це в сезон знижок. Нас попереджали, що місто дороге, але щоб настільки", - зазначила Ольга. 

 Ольга не лише ніжилася під сонечком на пляжі, але й їздила на екскурсії
Зокрема, відвідала славнозвісний акваріум 
 
 Тоня відпочила від навчання разом із зірковою матусею

Фото Ольги Сумської


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів