"Спасібушечка" Лоран розповіла, як полювати на багатіїв

Вівторок, 2 квітня 2013, 16:49

Телеведуча та письменниця Альона Лоран, яку кличуть "спасібушечкою", поділилася власним досвідом. Вона розповіла, де шукати багатих чоловіків та як з ними поводитися.

Сама Лоран начебто вже знайшла свого багатія, принаймні так каже. За нього дівчина збирається вийти заміж.

В інтерв’ю "Gazeta.ua" Альона розказує про секрети "полювання" на чоловіків з грошима.

Отже, за словами Лоран, найчастіше заможні кавалери трапляються в елітних спортзалах, у літаках та на дорогих курортах.

"А ще частіше бігбоси сидять в Інтернеті не під своїми фотографіями", - каже дівчина.

 Все ЦЕ, вочевидь, головна зброя дівчат, які полюють на багатіїв. Мисливиці обирають хижі принти та, схоже, автозаcмагу...

Причому насправді багаті чоловіки ніколи не хваляться своїми статками, зауважує Лоран.

"В основному хваляться ті чоловіки, у яких в принципі нічого немає. Типу "кинути пил в очі". Людина, у якої є чим похвалитися, ніколи не стане цього робити. Навіщо йому комусь розповідати, що він мільйонер. Максимум, що може сказати, що подорожує", - зазначає "спасібушечка".

Розпізнати так званий фейк можна у процесі розмови.

"Село себе видає відразу, коли починає грубіянити. Багатий собі цього ніколи не дозволить. Якщо пропонує зустрітися - дайте на вибір три будь-які ресторани. Так стане ще зрозуміліше, що за людина", - радить Альона.

Альона навчила, як відрізнити справжнього багатія від "підробки" 

Але і у цій справі є свої підводні камені.

"Звичайно, є приховані екземпляри, які приїжджають на перше побачення на метро або на якійсь "ладі". Якщо так тестує, то дівчині, яка полює тільки за гаманцем, така людина не варіант. Він не захоче ділитися своїми грошима", - каже Лоран.

"У мене в житті був чоловік, у якого за плечима було 20 мільйонів доларів. Але він постійно ходив в одних брюках і в одній футболці, купленій явно за 20 гривень. Він взагалі ніколи не парився з приводу свого зовнішнього вигляду. Але в його автопарку стояло 15 машин. Про те, що він мільйонер, я дізналася через місяць. За номерами машини пробили хто він такий. І за три місяці він мені нічого не подарував", - ділиться Альона.

Альона має багатий досвід стосунків з прихованими мільйонерами 

Дівчина радить з багатіями поводитися лише на рівних.

"Як тільки дівчина почне перед ним танцювати на задніх лапках - його інтерес зникне. Чоловіки люблять панянок з характером, які виносять мозок і змушують нервувати. Я так постійно поводилася. Навіть коли у мене в кишені було 20 гривень, я поводилася так, ніби на "феррарі" приїхала. Це завжди діяло", - каже Альона.

Що ж до чоловічих вподобань, то Лоран ділить їх на дві категорії.

"Є два варіанти чоловіків. Одні люблять усе "натурель", а є чоловіки з комплексами, які хочуть за рахунок своєї яскравої жінки привернути увагу до себе. Такі і вибирають силіконових дівчат. Але є правила для всіх. У дівчини має бути чисте волосся, одяг і нігті", - ділиться знаннями "спасібушечка".

Судячи з вигляду Лоран, вона якраз підходить чоловікам з комплексами 

І наостанок Альона назвала переваги та мінуси стосунків з багатіями.

"Можна купувати собі все, що захочеш, але мінус в тому, що можуть не дозволити це вигуляти. Є чоловіки, які закривають своїх дружин у золотій клітці. Забезпеченість може бути і назавжди, якщо немає шлюбного контракту. Якщо є - після розлучення жінка може опинитися на вулиці без нічого", - резюмувала Лоран.

Нагадаємо, Альона знає, про що каже, адже вона сама була утриманкою депутата.

Фото з Facebook Лоран


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів