Січкар у свій ювілей згадала, як пила з Путіним. ФОТО

24 квітня 2013, 16:35

Бізнес-вумен та екс-дружина футболіста Владислава Ващука Маргарита Січкар згадала молодість з нагоди свого 45-річчя.

Ще наприкінці 90-х років Рита була співвласницею одного з найвідоміших ресторанів та приймала в ньому таких видатних гостей, як Володимир Путін, Ален Делон та Земфіра.

У день, коли Маргарита знову стала "ягідкою", вона виклала світлини з минулого на сторінці у Facebook.

Маргарита вирішила нагадати, якою була років 17 тому?

Виявляється, за часів активної рестораторської діяльності Січкар встигла випити з багатьма зіркам і політиками. Серед них був і нинішній президент Росії Володимир Путін, і легендарний актор Ален Делон, і німецький музикант та учасник гурту "Modern Talking" Томас Андарс.


З Аленом Делоном Рита випивала
І навіть на плечі у нього полежала

Крім того, на одному з днів народження Рити виступив тоді ще молодий і невідомий гурт "Океан Ельзи". Про це Січкар розповіла "Сніданку з 1+1".

А це Рита із Машею з гурту "Маша і Медведи" та Земфірою
Січкар на правах власниці ресторану встигла перехилити чарку і з самим Путіним

За словами іменинниці, якось подружка Сніжана Єгорова запропонувала їй запросити молодий гурт "Океан Ельзи" заспівати на її дні народження.

"І от Сніжана мені каже: "Такі талановиті хлопці, хай вони виступлять в тебе на дні народження". Я кажу: "Дорогі?" - "Та ні, 300 доларів", - розповіла Рита.

Січкар колись віддала 300 баксів за концерт молодих "Океанів"

Тож перший концерт в Києві Славік Вакарчук з колегами дав саме на святі у Січкар.

Крім того, Маргарита поділилася власним секретом щастя.

"Треба жити тут і зараз і не тягти за собою хвіст минулого, з минулого треба вилучати помилки, щоб їх не повторювати. Насолоджуватися кожною миттю, і просто ось якщо тобі хочеться щось зробити зараз – зроби, тому що такого шансу більше не буде", - зазначила Рита.

Маргарита тричі мама і двічі бабуся

"Найголовніше – поважати себе, оточуючих і любити. І до всього ставитися з любов'ю. Не живіть з не коханими, не робіть нелюбиму роботу. Я ніколи не робила те, що мені не приносить задоволення. Це мій основний принцип", - наголосила жінка.

Фото з Facebook Січкар

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів