Єгорова: Україна перетворюється на бананову республіку

28 січня 2013, 16:52

Телеведуча Сніжана Єгорова впевнена, що Україна перетворюється на бананову республіку, і не хоче такого майбутнього для своїх дітей.

Про це дружина шоумена Антіна Мухарського розповіла "E-motion", чому збирається емігрувати до Америки.

За словами Єгорової, про те, що вона думає про еміграцію до США, вона казала "не зопалу, а абсолютно усвідомлено".

"Я дійсно вважаю, що ситуація, яка склалася в нашій країні, не стимулює людину, яка в цьому житті хоче якимось чином хоча б допомогти своїм дітям реалізувати себе. Важко вірити, що це можливо в Україні", - каже Сніжана.


За словами телеведучої й акторки, ситуація в нашій країна її зовсім не радує.

"Я не хочу, щоб мої діти жили в такій країні. Тому що я вважаю, що Україна перетворюється на бананову республіку, дуже серйозними темпами. Від цього люди стають злими, неконтактними, вони замикаються у своєму світі. Нікому від цього не стає краще", - впевнена вона.

"Я не хочу, щоб мої діти жили в такій країні"

"Ця ситуація в мене як у матір п'ятьох дітей не вселяє впевненості у завтрашньому дні, у якійсь стабільності. Для чого я рощу своїх дітей? Я їм розповідаю якісь казки про те, що людина повинна бути чуйною, доброю і милосердною, повинна допомогти іншому, а вони потім виходять у світ і стикаються з тим, що їм ніхто не хоче допомагати", - веде вона далі.

Зі слів Єгорової стає зрозуміло, що її, як і багатьох українців, вже все, як-то кажуть, дістало.

"І навіть якщо мені знадобиться серйозна медична допомога, то я навіть за гроші не зможу отримати сатисфакцію, тому що все зруйновано. Подивіться на наші дороги, подивіться на обличчя людей в метро, на екологічну ситуацію. Чому я повинна говорити про те, що Україна - найкраща країна для життя, якщо я так не вважаю?" – каже Сніжана.

Втім, дружина Мухарського та колишня дружина кліпмейкера Семена Горова обмовилася, що емігрувати просто днями не буде.

"Я не сказала, що я поїду прямо завтра. Для мене це дуже складне і непросте рішення, розуміння цього процесу. Я взагалі оптимістка, я теж довго вважала, що потрібно почати з себе, зі свого найближчого оточення, підвищувати свій рівень. Мені здавалося, що таких людей повинно ставати все більше", - ділиться вона.

"...Україна перетворюється на бананову республіку, дуже серйозними темпами. Від цього люди стають злими, неконтактними..."

"Але зараз у мене немає такої ілюзії, таких людей стає все менше. Всі, хто на це був здатний, виїжджають з цієї країни. Тому що ця країна нічого не здатна дати такій людині взамін", - резюмує Єгорова.

Якщо Сніжана поїде жити за кордон, то це вона зробить, як іще раз підтвердила артистка, заради своїх дітей.

"Так і є. Тому що, наприклад, моя дочка Саша хоче зніматися в кіно. У країні, в якій немає кіно, що я можу запропонувати своїй дитині? Сказати їй: "Доню, ти знаєш, ти можеш мріяти про це, десь у світі це можливо. Але ми живемо в іншому світі, в Середньовіччі. Тут, за порогом, є цивілізація, але ти туди не ходи, тому що тобі там не місце". Чому я так повинна говорити?" – обурюється Єгорова.

За словами жінки, в Україні дуже багато талановитих людей, і ця країна могла бути гідною і конкурентоспроможною.

"Але в силу якихось обставин це не відбувається. Я це бачу і розумію. Я спробую змінити цю ситуацію в рамках свого життя. Це моє право - шукати для своїх дітей найкращого", - стверджує вона.

"Я не сказала, що я поїду прямо завтра"

При цьому, на запитання чи грає роль те, що п'ятьох дітей в Україні важко утримувати, вона каже:

"Мені взагалі важко коментувати це з точки зору матеріальних речей. Тому що у нас настільки зараз різношерсті доходи і джерела доходів, що говорити про матеріальне взагалі немає сенсу".

"Ми всі прекрасно розуміємо, що суспільство розділилося на велику катастрофічну масу людей нужденних і дуже невелику групу людей дуже багатих. Це ненормальна ситуація. Саме тому багато в чому відбуваються серйозні, скажімо так, неприємні парадокси в багатьох сферах", - впевнена вона.

При цьому нарікає Сніжана справедливо і на освіту, й на медицину…

"У сфері освіти, тому що там все настільки неоднорідне, що незрозуміло, для кого існує ця освіта - для незаможних, які не можуть заплатити, або для багатих, які можуть заплатити, але не платять, а везуть своїх дітей на навчання за кордон", - перелічує Єгорова.

"У сфері медицини - точно так само, для кого вона існує? Для кого існує наш спорт, наука? Хоча наука у нас вже взагалі не існує, тому що на неї мають виділятися величезні бюджети, щоб вона могла конкурувати зі світовими речами..." – продовжує вона.

"Ми всі прекрасно розуміємо, що суспільство розділилося..."

"Я довгі роки працюю з людьми в різних регіонах, тому знаю ситуацію не тільки в Києві - як більшість наших діячів, які воліють жити в закритому світі своїх друзів, між корпоративами, ресторанами і VIP-терміналами. Через те, що у мене багато дітей, я звертаю увагу на те, що нас оточує", - додає Єгорова.

А на запитання "А як же патріотизм?" Сніжана каже:

"Звичайно, можна перебувати в божевіллі якомусь, щоб так сказати... Але розумієте, в силу того, що в мене багато дітей, багато людей прислухаються до моєї думки. Довгі роки моєї якоїсь громадської діяльності я завжди вважала за краще говорити те, що я насправді думаю, а не те, що від мене хочуть почути. Сама не перебуваю в світі ілюзій і не хочу в голови людям вселяти хибні орієнтири".

"Я кажу: те, що у нас відбувається - це ненормально. Когось це влаштовує, деякі навпаки цю ситуацію стимулюють, тому що їм це вигідно. А я так не хочу", - запевняє жінка.

Нагадаємо, кілька місяців тому Сніжана заявила, що збирається виїхати на постійне проживання до Сполучених Штатів Америки.

"Я кажу: те, що у нас відбувається - це ненормально"

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів