Син Ющенка: Моє серце абсолютно вільне

25 квітня 2013, 14:26

Син екс-президента Віктора Ющенка Андрій розповів, чим займається зараз, після розлучення з Лізою Єфросиніною. Він був небагатослівним, але запевнив, що його серце наразі вільне.

Андрій наголосив, що в нього дуже багато роботи, тому нема часу думати про дівчат. Він намагається вирішити справи з автовокзалом в Івано-Франківську, за який воює з бізнес-партнером.

Про це Андрій розповів "ТСН. Особливе".

Ющенко-молодший на джипі "Toyota" завітав на свій автовокзал у Франківську. Його супроводжували один охоронець та водій.


"Багато роботи, багато справ", - сказав Андрій, який і справді виглядав досить втомленим.

Ющенко-молодший приїхав на автовокзал у Франківську
Андрій запевнив, що в нього дуже багато справ

Син екс-президента також повідомив, що на травневі свята не збирається закордон. А швидше за все, проведе їх разом з великою родиною батька у Карпатах.

Також Андрій зауважив, що давно не займався спортом через справи. Та й дівчатами він зараз не цікавиться.

"Нема такого, нема. Точно не зараз. У мене інші справи, інші клопоти. Я займаюся зараз роботою", - зазначив Ющенко і додав, що його серце абсолютно вільне.

Як відомо, наприкінці минулого року Андрій розлучився з дружиною Лізою після 3-х років шлюбу.

Ліза і Андрій прожили три роки у шлюбі та мають спільну доньку Варю

Єлизавета після розлучення тільки й робить, що ходить по світських заходах, а її колишній чоловік продовжує воювати за автовокзал в Івано-Франківську.

"Я акціонер цього підприємства, вклав сюди кошти, з моменту відкриття підприємства не отримав звідси жодної копійки, і тому хотілося б мені цю ситуацію, як бізнесмену вирішити", - коментує Ющенко.

Як зазначає видання, бізнес у Франківську – єдиний, яким молодший Ющенко володіє в Україні. Розпочинав ще у 16 років разом з мамою Світланою та місцевим бізнесменом Романом Михайлюком.

Ющенко намагається відвоювати свій бізнес в Івано-Франківську

Торік Андрій отримав контрольний пакет акцій підприємства, за що його назвали рейдером.

Михайлюк каже, що нещодавно Ющенко виготовив другу незаконну печатку спільного підприємства, та призначив нового директора.

На що сам Андрій каже, що суд вже довів незаконні дії його партнера.

"Судом доведено, що мій партнер підробляв протоколи зборів, підробляв документи, статути підробляв, це все є у реєстраційних справах", - сказав син Віктора Андрійовича.

"Андрія Ющенка я бачу другий раз на цьому вокзалі. А перший був минулого року, коли відбувалися рейдерські дії", - зазначив партнер Андрія Роман Михайлюк.

Але Ющенко-молодший це заперечив:

"Я по-перше, буваю тут щонайменше, раз на тиждень, раз на два тижні, можливо, в тому числі і на автовокзалі, і на всіх підприємствах, які тут знаходяться".

Андрій запевняє, що буває на вокзалі кілька разів на місяць

Нагадаємо, про війну Ющенка за автовокзал стало відомо у січні. Вже тоді Андрій казав про виграні суди та називав свого партнера шахраєм.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото "Комсомольської правди в Україні", "Ex-clusive.com.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів