Дочки Нагорного від різних жінок спілкуються у скайпі

7 травня 2013, 11:57

Донецький бізнесмен та колишній чоловік Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний запевняє, що його діти від різних шлюбів чудово спілкуються.

І хоча донька від Подкопаєвої Кароліна зараз навчається у США, вона, за словами Нагорного, дуже любить розмовляти з меншою сестричкою Ніколь у скайпі.

Про це Тимофій розповів "E-motion".

Нагорний зізнався, що йому було важко відпускати доньку Кароліну до Америки на навчання. Але він розуміє, що так буде краще для дівчинки.


"Звичайно, в душі я був проти цього. Але розумію, що треба йти в ногу з часом і давати своїм дітям усе, чого у нас не було в дитинстві. На жаль, моя сім'я і родина Лілі Подкопаєвої не могли нам дати належну освіту. А у нас є така можливість - щоб діти добре вчилися, у найкращих педагогів, щоб знали мови", - поділився Нагорний.

Нагорний радіє, що може дати дітям належну освіту

"Зараз я бачу, як Кароліна розвивається - вона щотижня співає мені нову пісеньку англійською мовою. Це дуже добре", - додав бізнесмен.

Крім того, Тимофій зазначив, що матеріально допомагає екс-дружині у виховання дітей – Вадима і Кароліни.

"Усе, що говорить мама щодо фінансів - тато все це дає. Я із задоволенням братиму участь у долі дітей і ніколи не відвернуся. Для мене це не тягар, у мене 27 племінників, 23 хрещеника і дуже багато родичів, тому що я виріс у великій родині. І я ніколи в житті ні від кого не відвертався, що б там про мене не говорили", - похвалився Нагорний.

Тимофій з третьою дружиною Ренатою та донькою Ніколь

У Тимофія, як відомо, вже нова родина – молода дружина та маленька донька. Так от він каже, що усі йго діти добре ставляться одне до одного.

"Кароліна зараз навчається в Америці, і жодного разу не було такого випадку, щоб вона, розмовляючи зі мною по скайпу, не попросила запросити Ніколь. Вона її дуже любить. І Ніколь її теж, адже, коли у нас зникав зв'язок, Ніколь починала плакати! Це незбагненний духовний зв'язок", - зауважив Тимофій.

Взагалі у Нагорного є ще одна донька - 22-річна Христина від першого шлюбу

Ще Нагорний прокоментував ситуацію, що склалася навколо ідеї зняти фільм про дітей-сиріт з Єгором Кончаловським та Олексієм Азаровим.

"Ми дякуємо Кончаловському та його партнеру Олексію Голубєву, які на мою ідею написали дуже хороший сценарій. Але ми не маємо права знімати цей фільм, поки ми не отримаємо на нього всі авторські права! Ми заплатили гроші, але досі Кончаловський і Голубєв з якихось причин не віддали нам документи, без яких ми не можемо почати зйомки", - пояснив Нагорний.

Нагорний заявив, що не може зняти фільм про сиріт через Кончаловського

Справа в тому, що нещодавно Кончаловський казав, ніби Нагорний і Азаров не зніматимуть цей фільм з якихось причин. Також режисер повідомив, що збирається зняти його в Росії. Але Тимофій вважає інакше.

"Фільм ми знімемо. У нас є інвестор - добрий, позитивний, він розуміє, що потрібно створювати кіношедеври, які можуть завоювати світову аудиторію", - сказав бізнесмен.

Фото з Facebook Нагорного та "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів