Шок 3: Ліля Подкопаєва і Тимофій Нагорний розлучаються!

21 січня 2009, 20:07
Високосний рік скінчився. Але не для всіх. Якщо подружжя Власенко-Окунська, Франчук-Лапіна та Арфуш-Петрова встигли розійтися ще у 2008-му, для іншої топ-пари київського бомонду шлюборозлучний процес ще тільки розпочався.

Сімейний корабель олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої та бізнесмена Тимофія Нагорного розбився об скелі "труднощів". Жінка, яку Нагорний називає "флагманом і президентом добра", отримує дітей, все майно і при цьому... самовіддане кохання колишнього чоловіка.

У середу 21-го січня до рук ТаблоIDа потрапила неймовірна інформація - нібито одна з найбільш залізобетонних пар столичної тусовки розбивається на дрібні уламки.

Тож ТаблоID вирішив зателефонувати обом представникам подружжя. На жаль, зв‘язок із Лілею Подкопаєвої обірвався після перших двох слів, а далі "абонент був поза зоною досяжності". Натомість Тимофій Нагорний спробував пояснити ТаблоIDу ситуацію у своїй сім‘ї.

- Це правда, що ви, Ліля Подкопаєва і Тимофій Нагорний, розлучаєтеся?


- Так. Сьогодні 21-го січня Печерський районний суд прийняв мою заяву про розлучення. Реєстраційний номер 103.

Ялинку для зустрічі нового, 2008-го року родина Подкопаєви-Нагорні наряджала у присутності ТаблоID. "Ничто не предвещало грозы..."

- Тобто ініціатором розлучення були ви, не Ліля?

- Ми декілька разів говорили з Лілею про розлучення. І вчора (вівторок, 20-го січня) ми ще говорили, що вона буде подавати на розлучення, враховуючи, що вона прийняла формулу...

Я декілька разів ставив це питання: або я стаю чоловіком, і ти узгоджуєш свої дії, і ми приймаємо рішення колегіально, або ми друзі і ми розлучаємося. Я розумію, що за цей рік мій вплив зменшився і почав прирівнюватися до нуля. У тебе з‘явилися інші джерела впливу...

Але я хочу відчувати себе мужчиною, я хочу відчувати себе чоловіком, щоб ти була за-між-ня, як це завжди було. Щоб ти якось узгоджувала свої дії.. Зараз у тебе впливові друзі, впливові якісь подруги, і ти з ними більше спілкуєшся, проводиш більше часу з ними, ніж з чоловіком.

Я не хочу на твої плечі перекладати свої якісь труднощі, але я хотів би, щоб усі проблеми, які у нас є, ми разом вирішували. Разом ми - сила.

Я себе перестав відчувати головою сім‘ї. А до цього ще й психологічний стан... Моральний клімат у сім‘ї погіршувався щоденно. За останні півроку я розумів, що Лілю не влаштовує така ситуація, їй хочеться, щоб я якось збалансував свій організм і привів компанію та Фонд у добрий фінансово стійкий стан.

Вийшло те, що вийшло. Позавчора (19-го січня), після Хрещенського свята, вона сказала: "Давай формула залишиться: ми друзі, і розходимося".

В принципі я на себе брав усі ці обов‘язки, я був не здивований, я всю відповідальність збирався брати на себе, щоб не фігурувало там її прізвище. Тому тут все логічно вийшло.

"Позавчора (19-го січня), після Хрещенського свята, вона сказала: "Давай формула залишиться: ми друзі, і розходимося"

- Скільки років ви разом і чому як же так сталося? Адже у вас двоє дітей - всиновлений Вадим і біологічна донька Кароліна, ви завжди всюди разом...

- Рівно 4 роки ми одружені і 7 років разом. Так сталося, що останній рік мій стан здоров‘я все погіршувався. У нас з‘явилися фінансові проблеми, ще й криза та. А ще ми взяли великі кредити...

Лілю це дуже обтяжувало, і я не міг забезпечити сім‘ю фінансово, став слабким. Тому, гадаю, я перестав відповідати тій величі, яку вона звикла бачити у мені: сильного, впевненого у собі, наполегливого, успішного, багатого, і, так би мовити, знаменитого.

Тому я її прекрасно розумію, розумію, що треба відновлювати здоров‘я, треба вирішити нам свої проблеми і допомагати сім‘ї, допомагати діткам...

- Тимофію, а що з вашим здоров‘ям?

- Я не хочу це афішувати, це особисте. Але я не просив Лілю допомагати мені, намагався побороти свої недуги сам. Просто здоров‘я не дозволяло достатньо працювати, як раніше, знаєте, цілодобово, і тримати руку на пульсі, контролювати і комерційну компанію. Були зроблені великі фінансові промахи, і це, мабуть, один з найголовніших факторів, які позначилися на наших сімейних стосунках.

Я прошу у неї пробачення через ваше видання і хочу сказати, що я її дуже сильно кохаю і кохатиму все життя. Моя енергія, моя сила, моя любов буде завжди для неї. І всі проекти, які пов‘язані з її іменем ми не згортаємо...

Незалежно від того, чи вийде вона заміж, чи у неї буде якась інша людина, для мене діти - це святе і Лілія Подкопаєва - це також святе. Це високо духовна людина, якій дуже тяжко зараз. Я хочу якомога швидше розпочати якось допомагати, і гадаю, у мене все вийде. Я сподіваюся, що ті образи і ті душевні рани, які, можливо, я їй заподіяв, з часом загояться. І через ваше інтернет-видання я навколішках прошу у неї вибачення.

Мій стан здоров‘я погіршувався, у нас з‘явилися фінансові проблеми, ще й криза... ми взяли великі кредити... Лілю це дуже обтяжувало, і я не міг забезпечити сім‘ю фінансово, став слабким

- А що сталося півроку тому?

- 1-го червня у нас відбувся проект "Зірки дітям" на Майдані Незалежності, й ті політичні сили, які пообіцяли підтримати нас (Київська міська адміністрація, адміністрація президента), - вони всі за день нам відмовили. Це був перший удар, який наш Фонд отримав від влади.

Після цього почалися фінансові проблеми в компанії і Фонді. І почалися проблеми, природно, сімейні. Коли було все добре у матеріальному плані, тоді було все добре і в духовному.

У цьому році ще батько помер, поховали рідного брата (нас десятеро дітей у сім‘ї). І мені було дуже важко морально, і Ліля це знає. Я теж шукав у ній захист і підтримку... Я не хочу про це розмовляти...

- Складається таке враження, що Ліля була з вами лише тоді, коли у вас усе було добре: гроші, успіх..?

- Ні-ні, Ліля була зі мною і коли у нас були труднощі. На початку нашої спільної діяльності у Фонді та компанії у нас були труднощі, але ми проходили ці мідні труби з достоїнством, знаходили спільну мову і все вирішували. Але просто зараз суми і фінансові втрати просто колосальні, ні у одне порівняння вони не йдуть із тим, що було...

Привезти італійський театр "Кітон", головного сироту планети з його унікальним шоу на Майдан Незалежності, привезти зірок української та російської естради, показати все, гарно зняти, забезпечити телевізійну картинку, поставити гарну сцену - все це коштує величезні гроші.

"Почалися фінансові проблеми в компанії і Фонді. І почалися проблеми, природно, сімейні"

І коли політики кажуть тобі "Ні" на такому високому рівні... коли на людях тисне руку і каже, що все вирішується, а потім по телефону не відповідає... Ми розуміємо, що нас просто розвели, кинули. Але я повторюся, Ліля для мене - це -найбільший учитель. Вона багато чого мені дала, я ніколи у житті не буду розділяти з нею щось погане і всі фінансові проблеми візьму на себе.

Я кажу, Ліля - дуже добра людина, вона не меркантильна. Тут не питання грошей, тут питання непорозуміння з політиками. Дуже багато одразу звалилося, багато травм - і психологічних, і моральних, Коли стає боляче на душі, коли ти робиш загальнонаціональну справу, а "власть імущіє" тебе кидають і захисту знайти ніде... Ліля хоче , щоб я її захистив, а я не можу просто фізично це зробити...

- Як ви вважаєте, чи не міг стати приводом до розлучення якийсь любовний зв‘язок вашої дружини на стороні?

- Якщо чесно, я така людина, що, якщо у Лілі з‘явиться чоловік, який буде кохати її більше, ніж я, я буду лише радіти, я буду щасливий. Я бажаю їй щастя, гармонії, кохання. І я ніколи не дозволю розбивати ці стосунки. Я хочу, щоб і вона кохала, і щоб її кохали. Це дуже важливо, це найвища сила.

Лілі Подкопаєвій допомагає моя енергія, моя любов, моя сила. І вона буде успішною! Ви побачите, вона ще проявить себе у політиці. Вона знає, що я жодного разу не ходив голосувати. Але щойно вона піде у політику, я вперше піду і підтримаю ту силу, яку вона представлятиме.

Мені пропонували і посади, і керівні місця у партії, але я завжди від цього йшов, я не хотів бруднитися ні у політиці, ні у держустановах. Для мене була важлива громадська діяльність, я цим займаюся 20 років після смерті матері.

"Якщо чесно, я така людина, що, якщо у Лілі з‘явиться чоловік, який буде кохати її більше, ніж я, я буду лише радіти, я буду щасливий"

- Якою буде ваша позиція на судовому слуханні щодо вашого з Лілею Подкопаєвою розлучення?

- Я буду погоджуватися з усім. Ну по-перше, ми все майно оформлювали на Лілю, щоб усе лишилося їй і діткам.

- А що ж лишиться у вас?

- А мені нічого не треба. Я можу жити й у халабуді. Для когось важливе кохання, для когось - багатство, для когось важливе матеріальне, для когось - духовне. Для мене важливі інші речі - я цим жив.

У мене ніяких вимог до неї немає, хочу, щоб усе майно лишилося їй. А всі наші боргові та кредитні зобов‘язання я візьму на себе. Для мене дуже важливо, щоб вона зрозуміла, наскільки сильно я її кохаю і прошу пробачення у неї і в діток. Все життя буду любити і допомагати. Але вже у якості друга.

- Тимофій, ви зараз живете вже окремо від сім‘ї?

- Так, я 19-го числа зібрав усі речі та поїхав з дому. Мені довелося піти у Хрещенський вечір, так вийшло...

- А Ліля з дітьми лишилася у вашій квартирі на бульварі?

- Так

Тепер вони вже не живуть разом

- У якому режимі тепер ви будете спілкуватися з дітьми, Вадимом і Ліною?

- На сьогоднішній день я кажу: усі вимоги, які будуть до мене як до чоловіка, я спробую виконати. Я розумію, що є материнська любов. Ліля дуже добра, турботлива, любляча мати і я розумію, що любов матері це найголовніше.

Я, звісно, буду якось координувати зустрічі з дітьми, щоб не ранити і Лілю, і максимальну любов, турботу і ніжність батька дарувати дітям. Щоб правильно сформувати їхній внутрішній світ, вплинути на їхні погляди, щоб вони росли високо духовними фізично розвинутими, здоровими дітками.

Я їх дуже сильно люблю. Це моя гордість, моя радість. Маю надію, що вони будуть кращі за нас з Лілею, і що вони будуть повноцінними дітьми, незважаючи на те, що так виходить...

Ліліна мама жила без чоловіка і Ліля виросла без батька, і так виходить, що діткам доводиться через якісь наші непорозуміння, лишатися у такому становищі. Буду молитися щоденно за них і по можливості раз на тиждень приїжджати до них, коли мама і бабуся будуть дозволяти з ними зустрічатися.

- Як Вам здається, дружина вас кохає?

- Мені не важливо, кохає вона мене чи ні, мені важливо, що я її шалено кохаю. Я ніколи не питав, що вона може зробити для мене, я завжди питав, що я можу зробити для неї. Я зажди старався діяти, робити щось, бути успішним, бути дипломатичним, комунікабельним, бути на голову вище за інших, випереджати усіх.

І коли стільки бід у 2008-му році звалилося одразу, мені було дуже важко і фізично, і морально. І я прошу вибачення у Лілі, за те, що так сталося. Але все, що мене не вбило, робить мене сильнішим, досвідченішим, мудрішим. Я швидко відновлюся і буду допомагати Лілі.

"Дітей я дуже сильно люблю. Це моя гордість, моя радість. Маю надію, що вони будуть кращі за нас з Лілею..."

- Як ви вважаєте, возз‘єднання пари Подкопаєва-Нагорний коли-небудь ще можливе?

- Ми обоє леви за гороскопом, ми обоє егоцентричні люди, з певним ЕГО, яке іноді занадто роздуте, і тоді проявляється якась непотрібна гордість. Найстрашніше, що від цього страждають діти. Я навколішки попросив вибачення , якщо я у чомусь винен. Я намагався, я все, що міг, - зробив: я ночами не спав, ми жили цими ідеями, ми працювали не через гроші, не заради матеріального, а заради духовного...

- Ви плануєте зараз кудись поїхати відпочити, відійти після таких неприємних подій?

- Так, я завтра ж (у четвер) виїжджаю і післязавтра, швидше за все, вже ляжу до лікарні. Мені потрібно підтримати свій стан здоров‘я. Я зараз знаходжуся у стані стресу, тому мені хотілося б, аби нічого поганого не сталося у найближчі дні.

- Ви закордон кудись їдете?

- Ні, я їду у Донецьк. Завтра прилітає лікуючий лікар, і вона довезе мене до Донецька.

- Довго будете у лікарні?

- Не знаю, але у будь-якому випадку у середині лютого вже буде перше слухання суду. Тому я маю приїхати і маю захищати свою точку зору. І маю забезпечити якусь підтримку Лілі, щоб вона розуміла, наскільки важливо було для мене зберегти сім‘ю, щоб у діток були тато і мама.

Перше слухання суду у справі розлучення подружжя Подкопаєва-Нагорний буде вже у лютому

- Ви не раз згадували про те, як Лілію побили. Тоді ви вже були разом, ви на цьому етапі були поруч?

- Це був 2004-ий рік. Я їй сказав: "Я виконаю будь-яке твоє прохання, щоб тобі лишень стало легше на душі". Вона була дуже морально роздавлена. Ліля сказала: "Я хочу, щоб ти став моїм чоловіком". Я сказав, що я стану, лишень" щоб тобі було легше". І все.

- Ви бачите поруч із собою у майбутньому іншу жінку у якості вашої коханої, дружини?

- Ніколи. Я Лілі казав, у мене була найулюбленіша жінка - це мати, вона народила десятьох дітей. І я її любив шалено. Я підбивав своїх 6-х сестер, щоб вони вийшли заміж. Я ніколи не присвячував себе одній жінці. І потім з‘явилася Ліля. І вона була схожа на матір: така ж добра, така ж чиста, така ж непорочна. Я закохався. І так вийшло...

Я не хотів одружуватися взагалі, я казав, я не створений для цього, але так сталося - ми одружилися, у нас з‘явилися дітки. Ми пройшли дуже багато труднощів, пройшли побиття і страшний діагноз (бездітність). Ми лікували Лілю, я був поряд, я старався бути поряд у важкі хвилини, не лишати її, щоб вона відчувала моє плече.

"Я не хотів одружуватися взагалі, я казав, я не створений для цього, але так сталося..."

Я сподіваюся, що 7 років нашого життя не пройшли просто так, що вона не буде надто критична і пробачить мені ті помилки, і зрозуміє, що все життя, яке мені лишилося, я присвячуватиму їй. Ким би вона не була. Я ніколи більше ні з ким не одружуся. Це однозначно.

- Чесно, я дуже старався. З миті нашого знайомства 21-го лютого 2002-го року (ми познайомилися саме 21-го числа, 21-го ж і розлучаємося) я виробив стратегію, як ми будемо розвиватися. І все було добре. Але тільки не у цей високосний рік...

Я прикладав усі зусилля, ми цілодобово працювали на фонді... Ніхто не отримував зарплатню, ми хотіли, щоб Ліля Подкопаєва була найспішнішою, найвпізнаванішою, найпопулярнішою, найдобрішою, най-най! Тому що ми всі її любимо. Ми всі пишаємося нею.

Завтра президент буде нагороджувати її Орденом княгині Ольги. Це її чергова заслужена нагорода. Ми всі раділи за неї і сьогодні випили на Фонді за її здоров‘я, щоб вона раділа і отримувала моральне задоволення, жила у гармонії зі своїм внутрішнім світом...

Але все буде добре, я в це вірю. Я буду робити все, щоб довести Лілі, що ми не випадково познайомилися, не випадково жили разом, і не випадково Боженька подарував нам двох чудових, найгарніших, найталановитіших, найяскравіших діток, яких я шалено люблю.

Війна-війною, а Лілі у четвер вручають Орден княгині Ольги

Сподіваюся, у майбутньому у нас все буде добре, і ми будемо добрими друзями. І зрозуміємо, що все, що дає Боженька, це наш досвід. Я ніколи не бажатиму їй зла, і про Лілю Подкопаєву буду говорити лише позитивно і з захопленням.

Фото ТаблоID, "Українська правда. ЖИТТЯ", "Дуся", "Бульвар Гордона", "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів