Огнєвіч: Хочу сама заробити на свій будинок

28 травня 2013, 11:47

Співачка Злата Огнєвіч, яка принесла Україні почесне третє місце на конкурсі "Євробачення-2013", зараз активно роздає інтерв’ю, виступає та пожинає плоди своєї першої справжньої слави.

Втім виконавиця, яка днями стала "заслуженою артисткою Криму", зізналася, що досі не має власного житла, але хоче купити його за чесно зароблені гроші.

Також Злата спростувала чутки про те, що її батько олігарх та що вона заміжня за арабським шейхом.

Про це пише "Гламурчік".

Як відомо, навіть прем’єр-міністр Микола Азаров похвалив Злату Огнєвіч за її гарний виступ на "Євробаченні".

"Я дуже вдячна, що уряд відзначив роботу нашої команди. Подзвонили моєму директору Вікторії Некрасовій. Мені дали грамоту і годинник! Я знаю, що Міністерство оборони, оскільки я є солісткою Національного академічного ансамблю, виступило з ініціативою про вручення мені звання заслуженої артистки України. Потрібно з чогось починати!" – прокоментувала свої заслуги співачка.

 Златі приємно, що її похвалив Уряд

Але поки дівчину зробили лише "заслуженою артисткою Криму". На зауваження про те, що деяким артистам та спортсменам за призові місця дарують квартири, Злата відповіла:

"Думаю, всі квартири вже закінчилися. У мене немає поки власної квартири в Києві, я знімаю житло і мрію про будинок або квартиру, швидше за все про будинок, неподалік від Києва".

"Мені б хотілося самій заробити на цей будинок, своїм талантом і своєю творчістю, тому що дуже складно приймати такі коштовні подарунки, неоціненні, і відповісти мені нічим. Хочу будинок неподалік Києва або на Оболоні, на Набережній", - додала дівчина.

Співачка мріє жити в будинку на Оболонській набережній

Що ж до скандалу з перерахуванням балів, які на "Євробаченні" отримали конкурсанти з Данії та Азербайджану, то Огнєвіч сказала наступне:

"Ми не хотіли перераховувати, на щастя, Україна не була замішана в цьому скандалі. Я дуже щаслива, що у мене була можливість з'їздити на "Євробачення 2013", це зовсім інша сцена, інший рівень по всьому - по звуку, по графіку, по відповідальності. Дуже зручно - знати, коли ти виходиш, і не панікувати".

Огнєвіч: Я щаслива, що взяла участь у "Євробаченні"

Як відомо, у результаті скандалу подейкували про дискваліфікацію двох перших місць – Данії та Азербайджану.

"Насправді цей скандал уже давно закрили, була офіційна заява від комітету EBU про те, що перераховувати ніхто не буде. Тому, друзі, не сваріться, будь ласка, ця сторіночка перегорнута", - закликала Огнєвіч.

Наостанок дівчина повідомила, що наразі не думає про заміжжя та особисте життя.

"Поки у мене немає на це бажання. Кажуть про мене різне, що у мене чоловік арабський шейх, що батько мій олігарх, це все неправда", - наголосила Злата.

Злата не готова до заміжжя, бо ж треба ще на будинок наспівати

Фото "Гламурчіка" та з Facebook Огнєвіч 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів