Янукович-молодший підсадив дружину на швидкість

30 травня 2013, 11:38

Молодший син президента Віктор Янукович прищепив своїй дружині Ользі любов до швидкості. Нещодавно подружжя разом відвідало раллі-рейд у Криму.

Окрім автомобілів, невістка президента захопилася дизайном, а Янукович-молодший схвалює такі амбіції дружини.

Крім того, Віктор Віктрович сподівається, що його син Ілля теж розділить захоплення батьків автоспортом.

Про це син президента розповів "ТСН. Особливе".

Янукович-молодший вже давно захоплюється автогонками. Каже, що у його житті лише дві пристрасті – дружина і швидкість. А нещодавно йому вдалося обидві пристрасті поєднати - швидкість тепер любить і Ольга.

"У нас родина автомобілістів. Ми минулого року виграли кубок України із кросс-кантрі у класі УТВ 1000. Цього року також візьмемо участь", - похвалився Віктор Вікторович.

 Віктор і Ольга Янукович днями відвідали раллі у Криму

Водночас політик запевняє, що ганяти українськими дорогами сам не ризикує і своїй дружині не дозволяє. Насолоджується швидкістю лише на професійних трасах, переважно за кордоном. Останнього разу це було в Італії.

"Близько 300 кілометрів на годину на кільці. Це траса Монсе, Італія. У тренувальному заїзді", - поділився син президента.

Тепер подружжя разом бере участь в автоперегонах

Також Янукович-молодший хоче, щоб до нього з дружиною на гонках приєднався і син Ілля.

"Мрію про те, щоб мій син теж з часом брав в цьому участь", - зауважив регіонал.

 Раніше Віктор казав, що мріє створити вітчизняне авто для перегонів

Також Вітя поділився думками з приводу нового захоплення своєї жінки. Ольга, як більшість дружин депутатів, футболістів і просто багатіїв, пробує себе у дизайні одягу.

Півроку тому вона втілила свій перший ескіз у реальність - у сукні власного дизайну з'явилася на одному з модних показів. Чоловікові її перша спроба сподобалася.

"Це в неї нормальне прагнення, я вважаю, що людина так чи інакше має чимось бути зацікавлена, в неї це виходить. Я радий", - зазначив Янукович-молодший і додав, що іноді допомагає Ользі вибирати одяг та навіть купує їй його сам.

Віктор схвалює захоплення дружини дизайном. Було б дивно, якби Ольга почала займатися чимось іншим...

Над таким актуальним зараз питанням, як літній відпочинок, Януковичі-молодші ще не замислювалися.

"До середини літа точно працюю, поки ще нічого не планував", - повідомив депутат.

Але Віктор Вікторович каже, що мріє про тиху і спокійну відпустку, і не обов’язково закордоном.

"В Україні дуже велика кількість місць красивих. Швидше за все, що все таки, східна частина значно більш щільно населена, і все таки індустріальна зона. Хто хоче подивитися терикони і заводи, тому, якраз, туди. А хто хоче подивитися на гарні ліси, річки, це все таки більше в західну частину. Ну, звичайно ж, не варто забувати про Південь - у нас є чудовий Крим, гори, море", - продемонстрував свої знання Янукович-молодший.

Вітя не виключає, що відпустку проведе на батьківщині

Як відомо, відпустка для сина президента - чи не є єдина можливість побути разом з родиною. Бо Віктор працює в Києві, а Ольга з сином живуть у Донецьку.

Фото "Комсомольскої правди в Україні", "Медіаняні" та стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів