Дружина Тігіпка не знає про статки чоловіка та знову худне

3 червня 2013, 11:08

Дружина депутата від Партії регіонів Сергія Тігіпка Вікторія запевняє, що не в курсі фінансових справ чоловіка.

Вона також стверджує, що Тігіпко не допомагає їй у фінансуванні Одеського кінофестивалю, до початку якого Вікторія знову худне, як і торік.

Про все це дружина екс-віце-прем'єра розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Вікторія Тігіпко вже традиційно відвідала Канський кінофестиваль. Вона розповіла, що перед ним відмовилася від дієти Дюкана.


"Скинула 6 кілограмів. Дюкана я кинула, але худнути продовжую. Перед Каннами вирішила: все, переходжу на нормальну дієту", - зазначила Тігіпко.

Так Тігіпко виглядає зараз: нова зачіска...

Вже не перший рік поспіль Вікторія ставить собі за мету схуднути перед червоною доріжкою Одеського кінофесту, президентом якого вона є. От і зараз дружина Тігіпка знову активно худне.

"До Одеському кінофестивалю я буду такою, якою буду сама собі подобатися. У мене тут є дуже хороша спортивна форма, і щоранку з 8 до 9 я буду бігати", - зауважила Вікторія.

...І мінус 6 кіло

На запитання ведучої, як змінилося життя родини після того, як Тігіпко потрапив до десятки найбагатших українців зі статком 1,2 мільярда доларів, його дружина відповіла, що вперше чує про збільшення доходів чоловіка.

"Ну я не встигла про це подумати. Від тебе дізналася такі цікаві цифри. Обов'язково полистаю журнал… який ти сказала? Форбс? Вчитаюся. Я думаю, що, напевно, все залишилося так само", - відповіла жінка.

Вікторія каже, що не знає про збільшення статків чоловіка

Крім того, Вікторія заявила, що перебування її чоловіка на посаді віце-прем'єра ніяк не вплинуло на фінансування кінофестивалю в Одесі.

"На щастя, напевно, або на жаль, ми отримували підтримку у таких самих рамках як кінофестиваль "Молодість" та подібні івенти", - заявила дружина Тігіпка.

Проте, за власним зізнанням жінки, зараз фінансування її фестивалю зменшилося майже на 50%. Але зі зміною посади чоловіка, який зараз є депутатом, вона це не пов'язує.

"Нічого не змінилося, на жаль, також, за чотири роки. Ми отримувати стали ще менше. Так, цього року менше майже на 50%. Це не залежить від того, що він покинув політику, тому що закладки і в наш бюджет відбуваються заздалегідь. Тому політика на це не впливає ніяк", - наголосила Тігіпко.

Вікторія не пов'язує політичну діяльність чоловіка зі своїм кінофестивалем

Нагадаємо, ще у грудні минулого року Вікторія казала, що має скинути 6 кілограмів зайвої ваги. Крім того, жінка розповідала, що з нею трапляються зриви.

Фото ТаблоID, "Bestin.ua", з сайту Фонду Пінчука, з Facebook Тігіпка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів