Дружина Тігіпка розповіла про зриви і зайву вагу

3 грудня 2012, 11:37

Дружина Сергія Тігіпка, який до 3-го грудня перебував на посаді віце-прем'єра - міністра соцполітики, зізналася, що інколи в неї трапляються зриви, а вона ще має скинути 6 кіло зайвої ваги.

Про це вона розповіла в ефірі "Світського життя" під час коктейлю з нагоди презентації рейтингу "100 найвпливовіших жінок України".

Як відомо, після останнього Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко казала, що нарешті треба починати скидати зайві кілограми.

Наразі дружина виконуючого обов'язки віце-прем'єра сидить на жорсткій французькій дієті П‘єра Дюкана.


"Ще далеко до Одеського кінофестивалю, але я обіцяю, що практично ідеальної ситуації буде досягнуто", - запевнила білявка.

За словами Вікторії, яка не так давно була зовсім не Тігіпко, а Лопатецькою, вона вже позбулася 6 кілограмів.

"Збираюся ще стільки ж", - повідомила вона про свої плани щодо схуднення.

Вікторія Тігіпко мріє скинути 12 кіло. 6 уже позбулася

Тігіпко підтвердила, що її мета – втратити 12 кілограмів у цілому за рік до фестивалю.

"Так, красиво, легко запам‘ятати – там 12 місяців", - додала вона.

За словами Тігіпко, при такій дієті можна дозволити собі спожити дві ложки червоного вина і то раз на тиждень. Але важкою вона б її не назвала.

"Та взагалі, супер дієта! Я б іншу не витримала б. Їси білки, на другий день їси білки плюс овочі, потім чергуєш це все, от і все. І так доти, доки твоя вага не стане ідеальною. Тож простіше нема куди – запам‘ятати легко і можна нормально жити", - сказала вона.

"Але зриви бувають", - визнала дружина виконуючого обов'язки віце-прем‘єра – міністра соцполітики.

Як запевнила Тігіпко, вона інколи зазирає на сайт лікаря Дюкана, особливо, тоді коли в неї трапляються зриви.

"У мене таке буває, і потім я консультуюся з сайтом і дивлюся, що робити, якщо стався зрив", - зізналася вона.

Дружина виконуючого обов'язки віце-прем'єра сидить на дієті П‘єра Дюкана, але інколи зривається

Також Вікторія у розмові із телеведучою Катериною Осадчею обмовилася про сімейний відпочинок. Як відомо, після виборів Сергій Тігіпко обіцяв обов‘язково поїхати кудись з родиною відпочити.

"Це було лише чотири дні і це було жахливо. Чотири дні ніхто з нормальних людей не відпочиває. Але вдалося тільки чотири дні відпочити… Я навіть розповідати не буду, як це було, але чотири дні був умовний відпочинок", - лишень сказала дружина міністра.

А ще Вікторія запевнила, що вона ледь не заздрить стосункам, які встановилися у її чоловіка із його дочкою від першого шлюбу Анною. Нагадаємо, від союзу із Натлією Тігіпко у Сергія Леонідовича є доросла дочка Аня, яка влітку вийшла заміж за британського фінансиста.

"Звісно, в неї чудові стосунки з татом, ми часто (зважаючи на те, що вона і тут, і там) зустрічаємося і… чудово! Я ж кажу: дай Боже, щоб у мене були такі самі стосунки з дочкою, як у Сєрьожи з Анею. Тобто я тільки про це мрію. Це рівень такий… на рівні!" – поділилася Вікторія.

За словами жінки, у неї самої з дівчиною теж стосунки нормальні.

Чотири дні сімейного відпочинку для Тігіпко - "це було жахливо"

"Час змінюється, час якось розставляє все по своїх місцях. Ми спілкуємося і жодних питань тут немає", - сказала вона обтічно.

А ще Вікторія запевнила, що їй немає потреби виконувати роль перекладача у спілкуванні між її чоловіком та його зятем-британцем.

"Зять розмовляє російською чудово… Тому перекладати не доводиться – я якось мало інтегрована у процеси спілкування з зятем", - заявила білявка.

Між іншим, як відомо, Вікторія Тігіпко посіла 11 позицію у рейтингу найвпливовіших жінок України за версією одного з журналів. А серед чоловіків, які обирали ТОП-100 найвпливовіших жінок, цьогоріч був Сергій Тігіпко.

На зауваження Осадчої, мовляв, так нечесно, адже він звичайно ж голосував за дружину, Вікторія Тігіпко зі сміхом відповіла:

"Звісно! Але якби він один голосував, то, мабуть би, я була б на першому місці, а так я мінус один, значить, погано голосував – не переговорив з усіма експертами".

До речі, на запитання Осадчої Вікторія Тігіпко відповідала ще у статусі дружини віце-прем'єра. Але вже у понеділок 3-го грудня стало відомо, що президент Янукович відправив уряд Миколи Азарова, у тому числі Тігіпка, у відставку - у зв'язку з обранням депутатами Верховної Ради.

Як зазначає "Українська правда", своїм указом Янукович доручив Кабінету міністрів продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого уряду.

Таким чином, усі чинні члени уряду продовжують працювати на своїх посадах і здійснювати покладені на них повноваження до звільнення в установленому Конституцією порядку.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів