Гришко вже не хоче їхати до Америки

7 червня 2013, 16:40

Тенор Володимир Гришко, який лише в березні пишався тим, що підписав з Америкою контракт на 25 років, тепер вже не хоче їхати з батьківщини.

Співак каже, що пішов на такі умови зопалу.

Зараз Гришко готується до презентації двох естрадних альбомів та мріє про світову славу саме у якості естрадного виконавця.

Про все це співак розповів "Сніданку з 1+1".


Гришко показав свій заміський маєток на 2 гектари та зізнався, що кращих місць він ніде не бачив.

Тепер Гришко схаменувся та не хоче звідси їхати

"Перед нами відкриваються краєвиди української Швейцарії. Так називається місце. Я ніде кращого місця не бачив. Весь світ об'їздив. Мені не хочеться звідси їхати", - зазначив тенор.

Володимир шкодує про свій підпис на контракті з Америкою

На ділянці Гришка розташований басейн, основний будинок, будиночокк для гостей, три позашляховики, невеличка церква та багато квітів. Охороняє українську Швейцарію співака німецька вівчарка на ім'я Моріс.

"Це вовк, чорний вовк. Він їсть прямо з мештами, з пломбами усе йде. Я його боюся, щоб він мені не клац-клац одні речі", - пожартував Гришко.

Суворий пес Моріс охороняє маєток Гришка

Якщо у березні Володимир наголошував, що радіє своєму від'їзду до Америки, то зараз співак вже не хоче покидати Україну.

"Мені не хочеться звідси їхати. Я не хочу, але треба їхати на контракт", - зізнався тенор.

Заміська оселя тенора

"Термін перебування за кордоном мені не подобається. Мені хочеться бути тут. Контракт я зопалу підписав. А потім думаю: "Що ж я зробив"? Що ж я зробив?", - побідкався співак.

Контракт Гришка почнеться вже у жовтні. Змінити умови та термін дії документу допомагає адвокат.

"Як сказав мій адвокат, умови виконання першого року, два, три роки будуть переглядатися", - пояснив Гришко.

Тепер Гришко думає, як би зменшити термін контракту

А поки юрист вирішує питання з майбутнім контрактом, Володимир продовжує виступати та незабаром представить два свої естрадні альбоми.

"Я хочу відбутися ще й як естрадний співак, не тільки на терені, "у нас на районе". Я хочу відбутися як естрадний співак світового рівня", - розмріявся Гришко.

Нагадаємо, кілька місяців тому Гришко на всю країну заявляв, що йому тут немає рівних, тому він їде працювати в Америку.

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото з сайту "Kerch.fm"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів