Нікітін: Астаф'єва – видатна особистість

14 червня 2013, 16:39

Продюсер Юрій Нікітін, який створив багато успішних проектів вітчизняного шоубізу, прочитав лекцію в університеті Поплавського про секрети успіху у цьому самому шоубізі.

Нікітін розповів про головні аспекти того, як створити цікавий продукт та про те, на що він робив ставку при створенні деяких своїх проектів, наприклад, гурту "Nikita".

Текст лекції шоубізнесового "гуру" наводить "E-motion".

Продюсер Ірини Білик, Андрія Данилка та "НеАнгелів" заявив, що найголовніше у шоу-бізнесі – це концепція.


"Концепція проекту - це коли пісня, слова, музика, інтерв'ю, імідж, фотографії, відеокліпи та особистість артиста являють собою єдине ціле. Тому що людина, яка дивиться або слухає ваш продукт, повинна на 100% вірити чи розділяти з вами в цій пісні кожне слово", - наголосив Нікітін.

Нікітін розповів студентам університету культури і мистецтв про основи шоу-бізнесу

"Чим краще ці всі механізми всередині поєднуються між собою, тим концепція більш зрозуміла аудиторії. Коли співак вийшов на сцену, глядач відразу має розуміти, що той хоче йому сказати", - додав Юрій.

На запитання про головний секрет успіху Нікітін зазначив:

"Це як у мультфільмі "Панда кунг-фу": секретного інгредієнта немає. У музичному бізнесі весь секрет у системності, працездатності і у вірі в те, що ти робиш. Тому що ти повинен вірити в кожну пісню, яку ти робиш, кожне відео, кожен концерт. Те, що ти зараз зробив, - це максимально можливе на той момент. Все, за що б ти не брався, ти маєш робити круто настільки, наскільки це можливо".

Нікітін: секретного інгредієнта немає

Як відомо, першою підопічною Нікітіна стала Ірина Білик.

"Свій бізнес я починав з роботи музикантом. Але потім, у 1993-му, коли ми вже три роки працювали з Іриною Білик, ми зрозуміли, що все, що могли, ми зробили, а далі рушити не можемо. Тому що на той момент не було інфраструктури: організаторів концертів, студій звукозаписів, кліпмейкерів, не було FM-станцій", - розповів продюсер.

Білик з самого початку працює з Нікітіним

"Відповідно, ми зіткнулися з проблемою: ми зробили пісню, а що далі? Кому її віддати, щоб її просунули? Кому подзвонити, щоб організували наш концерт? Коли ми зрозуміли, що нічого цього немає, або воно не на тому рівні, який ми хотіли в ідеалі отримати, ми стали це робити самостійно", - поділився він.

Що ж до нових проектів, то тут вже були дещо інші критерії.

"Коли ми створювали проект "NIKITA", ми дивилися на те, щоб не було аналогів у світі, оскільки нас цікавить міжнародний ринок. І, звичайно ж, ми враховували світові тенденції в музиці. Ми робили так, щоб Даша в цьому проекті почувалася максимально органічно - щоб це було її "море", - розповів Юрій.

"Нікіту" Юрій робив під Дашу Астаф'єву та з метою вийти на міжнародний ринок

І яскраво виражена сексуальність тріо – це теж шоубізнесовий хід.

"Секс є в кожному з нас. Це нормально. І у всіх проявляється по-різному. Ти можеш бути вдягненим з ніг до голови, робити з себе цнотливе створіння, але при цьому бути абсолютно гнилою людиною. А можеш бути повністю роздягненим, але при цьому милим і чистим створінням", - вважає Нікітін.

"Миле і чисте створіння" - це, мабуть, Даша...

Схоже, саме свою підопічну Дашу Астаф'єву продюсер виокремлює з інших дівчат.

"Наші уявлення про життя дуже збігаються. Даша хоче допомагати людям, вона не користується своєю красою. Даша Астаф'єва - видатна особистість. Це людина, яка завдяки своїй праці, таланту, чарівності, особистій магії змогла багато чого досягти", - наголосив Нікітін.

Фото прес-служби з сайту "E-motion" та фото з Facebook Нікітіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів