Оробець відіслала 2,5-річну доньку до табору

23 липня 2013, 11:20

Депутатка від "Батьківщини" Леся Оробець зізналася, що не дуже вміє готувати всілякі делікатеси. Мабуть, через це, за її словами, вона і пішла у політику.

Жінка заявила, що не проміняє свою діяльність на заняття родиною, а своїх маленьких доньок, молодшій з яких всього лише 2,5 роки, вона сміливо відряджає до табору.

Про це Леся розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Оробець завітала на прийом французького посла у день взяття Бастилії та зізналася, що буває у Парижі 8 разів на рік.


"Заздріть – 8 разів на рік, але виключно по роботі. Я член Парламентської асамблеї Ради Європи і 8 разів на рік змушена їздити до Страсбурга, відповідно через Париж", - сказала депутатка.

На запитання, чи вміє вона готувати французькі страви, Леся зазначила:

"Якщо паштет або майонез зійде за французьку страву, то в цьому розберуся, а у всьому іншому – вибачайте, це не моя сила, напевно, тому пішла в політику, що, сорі, на французькій кухні не знаюся".

Оробець літає в Париж 8 разів на рік

Як відомо, після політичного тиску Оробець довелося відіслати чоловіка жити закордон. Тому вже місяць подружжя спілкується у мережі.

"Я, на жаль, не можу сказати, де він зараз мешкає, тому що практика показує - щойно ти говориш де він, і тут же наше посольство втручається в те, щоб опаскудити моє та його ім’я. Я цього б не хотіла. Але бачуся я з ним часто, благо, є Скайп, є ще декілька програм, які дають можливість регулярно бачитися хоча б в он-лайні, якось так", - розповіла Оробець.

На зауваження про те, що, можливо, варто було б піти з політики заради родини, депутатка відповіла:

"Якщо коротко, то в Одесі відповідають на подібне запитання : Не дочекаєтесь".

Вже місяць чоловік Лесі живе в іншій країні

Відомо, що 31-річна Леся має двох доньок. Матуся не боїться відсилати дівчаток у пластунський табір. Так, минулого року молодша донька депутатки у 1,5-річному віці вперше відпочивала далеко від батьків.

"Мої двоє щойно повернулися з пластунського табору. І я не знаю, який закордон був би крутішим, серйозно. Вони приїхали, щебечачи ще краще українською, співаючи пісень, вивчаючи віршики, у них купа нових друзів, які живуть поруч тут в Києві і говорять їхньою рідною українською. Я не знаю, чи усе це можна знайти закордоном", - зауважила Леся.

Доньки Оробець відпочили у пластунському таборі

Нагадаємо, Оробець разом з чоловіком Олександром виховують двох доньок – Соню та Еріку.

Фото з Facebook Оробець та "Медіаняні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів